عراق و کاتانچ؛ آخر هفته مشخص می‌شود

با توجه به صحبت هایی که ایاد بنیان، رئیس کمیته عادی‌سازی فدراسیون فوتبال عراق در مورد آخرین وصعت کاتانچ انجام داده به نظر می رسد این مربی در تیم ملی عراق ماندنی است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در آخرین خبری که سایت فدراسیون فوتبال عراق منتشر کرده قرار است وضعیت کادر فنی تیم ملی این کشور تا پایان هفته جاری مشخص شود. 

ایاد بنیان، رئیس کمیته عادی‌سازی فدراسیون فوتبال عراق در خصوص  ادامه همکاری با کاتانچ گفت: « وضعیت ادامه همکاری با سرمربی تیم ملی مشخص نشده و در همین هفته شرایط مورد نظر را بررسی خواهیم کرد تا به نتیجه قطعی برسیم.نباید زمان را از دست بدهیم. عملکرد و نتایج کاتانتس در مرحله مقدماتی قابل احترام است و او توانسته تیم ما را به مرحله نهایی دور مقدماتی برساند. موضوع فقط وابسته به تمایل فدراسیون فوتبال عراق برای تمدید قرارداد نیست بلکه باید به تصمیم و نگاه سرمربی هم در این خصوص توجه داشته باشیم.» 

گفتنی است مربی اهل اسلوونی تیم ملی عراق از شرایط مالی خود در تیم ملی عراق گله مند است به این خاطر که در ۶ ماه اخیر حقوق دریافت نکرده است. از سویی بعد از شکست تیم ملی این کشور در برابر ایران و از دست دادن صدرنشینی رسانه های عراقی به شدت از او انتقاد و خواستار بخدمت گیری مربی جدیدی شدند. اما به نظر می رسد با توجه به زمان کمی که تا شروع بازی ها باقی مانده و هم چنین شناخت کاتانچ از تیم ملی عراق شاهد ادامه همکاری فدراسیون فوتبال عراق با این مربی باشیم. وزیر ورزش عراق هم به تازگی از اختصاص ۵ میلیون دلار به فدراسیون فوتبال عراق به منظور آماده سازی تیم ملی برای صعود به جام جهانی خبر داد و با تخصیص این بودجه مشکل فدراسیون فوتبال عراق هم برای پرداخت دستمزدهای معوقه سرمربی برطرف خواهد شد. 

عراق در گروه A بازی های دور نهایی مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قرار گرفته است. این تیم همانند ادوار گذشته نمی تواند در عراق پذیرای حریفان باشد. این در حالی است که در سال های اخیر چند استادیوم حرفه ای ساخته است.

تگ ها


سرچکو کاتانچ تیم ملی عراق فوتبال جهان عراق فوتبال