عربستان با برنامه ۴۰۰ صفحه ای به دنبال جام ملت‌ها

عربستانی ها امروز رسما درخواست خود برای میزبانی جام ملت های آسیا ۲۰۲۷ را به کنفدراسیون فوتبال آسیا تحویل داد. درخواست عربستانی ها با برنامه ای ۴۰۰ صفحه ای به مسئولان داده شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، فدراسیون فوتبال عربستان که پیش از این نیز از اهداف خود برای میزبانی از جام ملت های آسیا عنوان کرده بودند امروز رسما درخواست خود را به محل کنفدراسیون فوتبال آسیا فرستادند.

یاسر المیشال، رئیس اتحادیه فوتبال عربستان سعودی در این باره گفت: با کمک ها و پشتیبانی اداره کل ورزش عربستان ما کاملا قاطعانه به دنبال دستیابی به میزبانی جام ملت های آسیا هستیم تا به این ترتیب بتوانیم با حضور و قهرمانی در آن به مفقیت بزرگی دست پیدا کنیم. ما پیش از این از همه برنامه ها و اهداف مان برای جام ملت ها، در برابر شاهزاده عبدالعزیز بن ترکی الفیصل، وزیر ورزش عربستان پرده برداری کردیم و او نیز قول داد تا از همه برنامه هایی که برای رسیدن به عنوان قهرمانی جام ملت های آسیا ترسیم کردیم حمایت کامل داشته باشند.

در حالی عربستانی ها امروز رسما میزبانی خود را اعلام کردند که پیش از این تعیین شده بود پایان مهلت زمان ثبت نام برای میزبانی از جام ملت ها تا پایان ماه مارس (۱۲ فروردین ماه)  تعیین شده بود به دلیل شیوع ویروس کرونا و تعطیلی کلیه برنامه های ورزشی، مدت زمان اعلام نامزدی سه ماه به عقب افتاد و حالا می توان گفت پایان مهلت ثبت نام ۳۰ ژوئن (پایان روز دهم تیرماه) تعیین شده است.

نکته جالب درباره درخواست میزبانی عربستانی ها اینکه آنها پیش از این برنامه ای ۴۰۰ صفحه ای برای میزبانی از این بازی ها آماده کرده بودند که در آن درباره مسائل زیربنایی و مهمی همچون ورزشگاه ها، هتل ها، حمل و نقل، فرودگاه ها و ... توضیحات کاملی داده شد .
در دسامبر گذشته فدراسیون های اردن و عراق ابراز رضایت خود را برای ارائه درخواست میزبانی مشترک از جام ملت های آسیا را اعلام کردند.

بیشتر بخوانید:
ایده جالب دیوید بکام برای جمع‌آوری کمک در راه مبارزه با کرونا
دودک: دیدم لئو مسی چه توهین هایی به راموس می کرد!
ستاره آلمانی، در صدر لیست نقل و انتقالاتی آبی و اناری‌ها+ عکس 

تگ ها


فوتبال جهان جام ملت های آسیا عربستان میزبانی عربستان سعودی فوتبال