عربستان جهنم کروات ها/سرمربی الوحده بعد از شکست برانکو اخراج شد

سرمربی کروات الوحده که با پیروزی بر الاهلی باعث شد تا هموطنش برانکو از این تیم اخراج شود،خودش نیز سرنوشتی بهتر از برانکو پیدا نکرد!...

به گزارش مدال،ماریو سواتوویچ، هموطن برانکو و سرمربی الوحده عامل اصلی برکناری پرفسور از الاهلی بود. او در هفته گذشته در رقابت های لیگ عربستان موفق شد الاهلی را با هدایت برانکو با نتیجه 2 بر صفر شکست دهد و باعث اخراج سرمربی سابق پرسپولیس شد.

بازی الوحده با الاهلی برای هر دو مربی سرنوشت ساز بود و پیش از آن رسانه های عربستان از بردارکشی کروات ها در این بازی خبر داده بود چون ماریو نیز وضعیت مشابه برانکو را داشت اما ماریو برنده این بازی شد ولی فایده ای نداشت و باشگاه الوحده با وجود برد او را برکنار کرد.

امروز باشگاه الوحده اعلام کرد که کارنیو، سرمربی سابق تیم ملی قطر را به عنوان جانشین ماریو انتخاب کرده است و او هدایت الوحده را برعهده می گیرد.
ماریو از 2 جولای 2019 به عنوان سرمربی الوحده عربستان انتخاب شد تا دوره جدید مربیگری‌اش را این بار در خاورمیانه دنبال کند اما در پایان سومین بازی روی نیمکت این تیم و در شرایطی که دو بازی ابتدایی را با شکست پایان داده بود و مقابل الاهلی عربستان ( تیم تحت هدایت برانکو ایوانکوویچ) با دو گل به برتری دست یافته بود، از سمت خود برکنار شد.
بعد از برانکو ایوانکوویچ این دومین اخراجی زودهنگام لیگ عربستان محسوب می‌شود تا دو تن از مربیان کروات شاغل در لیگ این کشور حضوری کوتاه مدت در لیگ این کشور را تجربه کنند.

بیشتربخوانید:

امشب برانکو اخراج می شود یا ماریو؟

تگ ها


لیگ عربستان سرمربی الوحده اخراج سرمربی الوحده ماریو سواتوویچ Pro League فوتبال