عربستان نامزد جدی میزبانی مراحل حذفی ACL

روزنامه الشرق الاوسط نوشت که کنفدراسیون فوتبال آسیا طی روزهای آینده میزبان مراحل حذفی و باقیمانده از لیگ قهرمانان آسیا را اعلام می کند....

به گزارش "ورزش سه"، چند وقت پیش کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد که مراحل حذفی و باقیمانده لیگ قهرمانان آسیا را به صورت متمرکز و در یک کشور برگزار می کند. حالا روزنامه الشرق الاوسط به نقل از منابع آگاه خود اعلام کرد که کنفدراسیون فوتبال آسیا طی چند روز آینده میزبان مراحل یک چهارم نهایی، نیمه نهایی و دیدار نهایی لیگ قهرمانان آسیا را اعلام خواهد کرد. 


مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا طی روزهای ۲۲ تا ۲۴ شهریور برگزار می شود جایی که تراکتور به مصاف النصر می رود و استقلال نیز با الهلال دیدار می کند. پرسپولیس هم با استقلال تاجیکستان روبرو می شود. قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی نیز ۲۶ شهریور برگزار می شود.


به گفته همین منابع، اتحادیه فوتبال عربستان درخواست رسمی میزبانی مراحل حذفی را ارائه کرده و فدراسیون های امارات و تاجیکستان با این کشور بر سر تصاحب میزبانی رقابت می کنند و برنده این رقابت تا چند روز آینده مشخص می شود.


این منابع تأیید کردند که فدراسیون فوتبال عربستان همچنان درخواست در نظر گرفتن قانون بازی در کشورهای بی طرف را دارد، حتی اگر این کشور میزبان بازی های مراحل یک چهارم نهایی، نیمه نهایی و نهایی باشد. درخواست سعودی ها به این دلیل است که بازی در ایران پس از مشخص شدن این میزبانی، به باشگاه های سعودی تحمیل نشود.


منابع روزنامه الشرق الاوسط تاکید کردند که کنفدراسیون فوتبال آسیا با این درخواست عربستان نیز موافقت کرده است، چرا که روابط عربستان و ایران هنوز در سطح دیپلماتیک حل نشده است.

تگ ها


لیگ قهرمانان آسیا