عربشاهی:از تابش تعجب میکنم/در همان اصفهان بیشتر از سپاهان هوادار داریم

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: حتی در همان اصفهان هم که سپاهان حضور دارد پرسپولیس بیشتر هوادار دارد....

به گزارش مدال،ضیا عربشاهی در خصوص دیدار تیم‌های فوتبال سپاهان اصفهان و پرسپولیس در نیمه نهایی جام حذفی، اظهار داشت: پرسپولیس این روز‌ها شرایط خوبی دارد و قهرمانی در لیگ برتر و همچنین پیروزی مقابل السد روحیه خوبی به بچه‌ها داده است. مقابل السد شاگردان برانکو عالی ظاهر شدند و امیدوارم با ارائه یک بازی خوب و منطقی بتوانیم سپاهان را هم شکست دهیم.

وی افزود: خیلی‌ها دست به دست هم دادند که سپاهان را راهی فینال و بعد قهرمان جام حذفی کنند، اما قهرمانی در جام حذفی شایسته پرسپولیس است. امیدوارم هرچند که سپاهان تیم خوبی دارد این تیم را با قاطعیت شکست دهیم.

پیشکسوت پرسپولیس درباره اجرای قانون ۵۰ - ۵۰ در بازی با سپاهان و حواشی به وجود آمده در این خصوص، تصریح کرد: من تعجب می‌کنم که چرا فردی مثل تابش که خودش فوتبالیست بوده این حرف‌ها را مطرح کرده است. به نظرم فقط قانون ۵۰ - ۵۰ برای این بازی عادلانه است. پرسپولیس در همه شهر‌ها هوادار دارد. حتی در همان اصفهان هم که سپاهان حضور دارد پرسپولیس بیشتر هوادار دارد.

عربشاهی در پایان گفت:امیدوارم در فضایی آرام این بازی برگزار شود و هواداران از این بازی لذت ببرند.من مطمتن هستم پرسپولیس برنده است و همگی به برانکو و تیمش ایمان داریم.

تگ ها


جام حذفی ایران پرسپولیس سپاهان حذفی پرسپولیس جام حذفی فوتبال