عربشاهی:حالا می فهمیم برای قهرمان نشدن دوباره چه دست هایی در کار است

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت :با این کار خود رابطه پیشکسوتان با باشگاه پرسپولیس را مستحکم تر کردید.ما حالا می فهمیم که برای جلوگیری از تکرار قهرمانی های پرسپولیس چه دست هایی در کار است....

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت :با این کار خود رابطه پیشکسوتان با باشگاه پرسپولیس را مستحکم تر کردید.ما حالا می فهمیم که برای جلوگیری از تکرار قهرمانی های پرسپولیس چه دست هایی در کار است.

به گزارش مدال،پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت:ندادن حتی یک بلیط به باشگاه پرسپولیس توهین بزرگی به پیشکسوتان و مجموعه پرسپولیس بود و یک اقدام هماهنگ شده بین مدیر شرکت توسعه و تجهیز و آقای فتحی که دوستان دیرینه همدیگر هستند.

ضیا عربشاهی  افزود : به خیال خام خود تصور کرده اند با این اقدامات غیر اخلاقی که از روح رقابت جوانمردانه در فوتبال بدور است می توانند بین پیشکسوتان پرسپولیس و مدیریت باشگاه اختلاف انداخته یا باشگاه را با تیم دچار مشکل کنند. صراحتا خطاب به کریمی و فتحی مدیران شرکت توسعه و تجهیز می گویم این اقدام شما غیرقابل بخشش است. شما همان هایی هستید که به انفاق بنده  و افراد دیگر در یک تیم تمرین می کردیم و حداقل بنده  خوب شاهد رفاقت شما بوده ام. اینکه شما مسوولان باشگاه پرسپولیس را بین همدیگر سر دادن سهمیه بلیط پاس می دهید حداقل برای بنده که شاهد رفاقت و ارتباط دیرینه شما بوده ام مفهوم خاص خودش را دارد 

عربشاهی گفت :اتفاقا با این کار خود رابطه پیشکسوتان با باشگاه پرسپولیس را مستحکم تر کردید. ما حالا می دانیم که برای جلوگیری از تکرار قهرمانی های پرسپولیس چه دست هایی در کار است. ما از شجاعت و صراحت بیان آقای انصاری فرد و احترامی که برای پیشکسوتان قایل بوده و از آنها غذر خواهی کرده ممنونیم و حمایت مان از ایشان بیشتر هم خواهم شد. آقای وزیر هم باید با این مساله برخورد قاطع کنند. این اتفاق یک بی احترامی بزرگ به پیشکسوتان پرسپولیس بود و از آنجا که شرکت توسعه و تجهیز زیر مجموعه وزارت ورزش است باید موضوع به شکل ویژه مورد رسیدگی قرار دهد. در مجموع مشخص شد چه دست هایی در کار  است. اینها کار خداست تا ماهیت برخی افراد مشخص شود. آنها هیچ احترامی حتی پیشکسوتان و اصل رقابت جوانمردانه قرار نیستند و دست به هر کاری می زنند. شک ندارم هواداران و پیشکسوتان استقلال هم از این اقدام زشت باشگاه استقلال و شرکت توسعه و تجهیز  ناراحت هستند و اگر برخورد قاطع با این اقدام بی سابقه صورت نگیرد برای ما پیشکسوتان فوتبال تیم پرسپولیس معنا و مفهوم دارد و آن یعنی اینکه فدراسیون و وزارت ورزش احترامی برای پیشکسوتان و مدیریت پرسپولیس قابل نبوده اند.

بیشتربخوانید:

انصاری‌فرد: پروین به بلیت طبقه دوم هم راضی بود

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران عربشاهی دربی 90 استقلال-پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال