عربشاهی: زبان احمدزاده برعکس قدش خیلی بلند است!

ضیا عربشاهی، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: آقای احمدزاده بگذار اول یک بازی ملی بکنی بعد علیه پیشکسوتان حرف بزن ......

ضیا عربشاهی، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: آقای احمدزاده بگذار اول یک بازی ملی بکنی بعد علیه پیشکسوتان حرف بزن.

 

به گزارش مدال و به نقل از میزان، ضیا عربشاهی  در خصوص اینکه شنیده می‌شود ممکن است احمدزاده، امیری و طارمی به پرسپولیس برگردند، اظهارداشت: اینها به هیچ وجه نباید به پرسپولیس برگردند حالا که تیم‌های خارجی‌شان آنها را نمی‌خواهند می‌خواهند به پرسپولیس برگردند. طارمی در قطر وضعیت خوبی ندارد احمدزاده و امیری هم که شرایطشان معلوم است. اینها یک شبه فوتبالیست شدند و مثل ما نیستند که یک عمر زحمت کشیده باشند. این بازیکنان را چه کسی می‌شناخت؟ اینها به واسطه پرسپولیس معروف شدند و حالا در تیم‌های درجه سه اروپایی و درجه دو آسیایی بازی می‌کنند.

وی ادامه داد: بزرگترین اشتباه این است که امثال این بازیکنان به پرسپولیس برگردند هر چند با توجه به شناختی که از برانکو دارم بعید است که اجازه بدهد اینها برگردند بالاخره برانکو در مقابله با بازیکن سالاری کارنامه خوبی دارد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به اینکه فرشاد احمدزاده در مصاحبه‌ای اعلام کرده هواداران حق انتقاد دارند نه پیشکسوتان گفت: پرسپولیس برای ما پیشکسوتان و هواداران است. امثال من سال‌ها در این تیم بدون هیچ چشم داشت مالی بازی کردیم. مثل اینها نبودیم که برای دو ریال پرسپولیس را ول کنیم.

عربشاهی ادامه داد: ماشاءالله زبان فرشاد احمدزاده برعکس قدش خیلی بلند است. اینها دو روز است به پرسپولیس آمدند و حالا علیه پیشکسوتان حرف می‌زنند. آقای احمدزاده! تو بازیکنی یا امثال درخشان، شاهرخ بیانی، قایقران و مجید نامجو مطلق؟ بگذار اول یک بازی ملی بکنی بعد علیه پیشکسوتان حرف بزن.