عربشاهی: 45 میلیارد پول را چه کار کردند؟

ضیا عربشاهی پیشکسوت پرسپولیس درباره بیانیه اخیر باشگاه پرسپولیس و اعلام نیاز کمک مالی از هواداران و مسوولان می گوید: بارها گفته ام قراردادی که باشگاه با حامی مالی بسته مثل قرارداد ترکمانچای است ......

ضیا عربشاهی پیشکسوت پرسپولیس درباره بیانیه اخیر باشگاه پرسپولیس و اعلام نیاز کمک مالی از هواداران و مسوولان می گوید: «بارها گفته ام قراردادی که باشگاه با حامی مالی بسته مثل قرارداد ترکمانچای است.

به گزارش مدال به نقل از ایران ورزشی: ضیا عربشاهی پیشکسوت پرسپولیس درباره بیانیه اخیر باشگاه پرسپولیس و اعلام نیاز کمک مالی از هواداران و مسوولان می گوید: بارها گفته ام قراردادی که باشگاه با حامی مالی بسته مثل قرارداد ترکمانچای است. البته باشگاه پرسپولیس چیزی بین 40 تا 45 میلیارد تومان از این قرارداد پول گرفته که مسوولان باشگاه باید بگویند این پول کجا رفته؟ مگر خرج این باشگاه بیشتر از 20 تا 25 میلیارد بوده است. در حالی که می د انیم نه طلب ژوزه داده شده نه طلب خیلی از طلبکاران داخلی و خارجی. مسوولان باشگاه باید جوابگو باشند و بگویند این پول ها کجا رفته است که الان دوباره از هواداران تقاضای کمک می کنند.»

عربشاهی می گوید: «آقای ترکاشوند به عنوان معاون اقتصادی از قرارداد بستن چه می داند که با بازیکنان قرارداد میلیاردی می بندد و بعد پول شان را نمی دهد. این بازیکنان برای پرسپولیس زحمت کشیده اند و دو قهرمانی آورده اند. آنها حق شان را می خواهند. چطور وقتی ایشان با بازیکنان قرارداد می بندد و عکس می اندازد بازیکنان خوب هستند اما پول شان را نمی دهد. می خواهم بدانم چرا روراست نبوده اند و قرارداد زیر یک میلیارد بستند اما آپشن هایی گذاشتند که همه قراردادها بالای یک میلیارد می شود.»

پیشکسوت پرسپولیس می گوید: «با پولی که هدایتی به نژادفلاح داد برانکو آمد اما به کام اینها تمام شد اما حالا آقای سرپرست موقت و ترکاشوند باید جوابگوی هواداران باشند و حق بازیکنان را هم بدهند.»

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال