عرب:از اعتماد وزیر ورزش متشکرم

مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس گفت: از حسن اعتماد وزیر ورزش و جوانان تشکر می‌کنم و امیدوارم با اضافه شدن اعضای جدید هیأت مدیره کارها با سرعت بیشتری پیش برود....

مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس گفت: از حسن اعتماد وزیر ورزش و جوانان تشکر می‌کنم و امیدوارم با اضافه شدن اعضای جدید هیأت مدیره کارها با سرعت بیشتری پیش برود.

به گزارش مدال،ایرج عرب درخصوص اظهارات مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان مبنی بر انتخاب او به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس گفـت:‌ قبل ازهر چیز باید از وزیر محترم ورزش و جوانان بابت حسن اعتمادی که به بنده داشتند تشکر کنم. امیدوارم با اضافه شدن اعضای جدید هیأت مدیره باشگاه بتوانیم با استفاده از نظرات این اعضا به برنامه‌ها و کارهایی که داشتیم سرعت بیشتری بدهیم. 
وی ادامه داد: ما در این مدت برنامه‌ریزی‌های خوبی انجام دادیم و حالا با انتخاب اعضای هیأت مدیره می‌توانیم با قدرت بیشتری کار را ادامه دهیم و از نظرات اعضای جدید هیأت مدیره بهره لازم را ببریم. خوشحالم که آقای سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان این صحبت‌ها را مطرح کردند و حالا می‌توانیم از نظر قانونی با قوت بیشتری کارها را با استفاده از خرد جمعی پیش ببریم. انتخاب اعضای هیأت مدیره به ما این امکان را می‌دهد که کارهایمان را با سرعت بیشتری انجام دهیم. 
عرب در پاسخ به این سؤال که چه زمانی حکم مدیرعاملی او امضا خواهد شد، ادامه داد: در این باره چیزی نمی‌دانم و اطلاعی از سؤالی که مطرح کردید ندارم.