عرب: بازیکنان جدید تا پایان هفته به تیم اضافه می شوند

ایرج عرب، سرپرست باشگاه پرسپولیس ابراز امیدواری کرد، تا پایان هفته جاری بازیکنان جدیدی به عضویت این تیم درآیند ......
ایرج عرب، سرپرست باشگاه پرسپولیس ابراز امیدواری کرد، تا پایان هفته جاری بازیکنان جدیدی به عضویت این تیم درآیند ...

ایرج عرب، سرپرست باشگاه پرسپولیس ابراز امیدواری کرد، تا پایان هفته جاری بازیکنان جدیدی به عضویت این تیم درآیند.

به گزارش مدال ، ایرج عرب در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: مسائل مختلف در باشگاه باید به شکل موازی پیگیری شود و ما همزمان با مواردی روبه‌رو هستیم که همگی جزو اولویت‌ها به حساب می‌آیند. یکی از این موارد تأمین منابع مالی برای پرداخت حق و حقوق اعضای تیم است که در دستور کار بوده.

پرداخت 3.5 میلیارد تومان به علاوه 200 هزار دلار
وی در ادامه یادآور شد: از روزی که مسئولیت سرپرستی باشگاه به من سپرده شد، مبلغ 3.5 میلیارد تومان را به صورت ریالی و 200 هزار دلار به صورت ارزی به تیم پرداخت شده است که البته بخشی از مطالبات آنها را شامل می‌شود و باشگاه در تلاش است این روند ادامه پیدا کند تا باقی مطالبات پرداخت شود. در همین راستا به دنبال دریافت باقی پاداش لیگ قهرمانان آسیا از کنفدراسیون هستیم.

به دنبال راه حل امن و کم هزینه هستیم
سرپرست باشگاه پرسپولیس همچنین خاطر نشان کرد: بحث ما این است که باید امن‌ترین و کم هزینه‌ترین راه‌حل، در نظر گرفته شود. به‌هرحال مشکلاتی وجود دارد که کار را سخت می‌کند. پس باید بهترین راه حل را انتخاب کنیم تا مجبور نشویم، سراغ روش‌های پرهزینه برویم. همچنین به دنبال این مسئله هستیم که شرایطی فراهم شود تا با توجه به مشکلات انتقال ارز به کشور، بخشی از تعهدات ارزی باشگاه به صورت مستقیم از محل این پاداش انجام شود تا منابع مالی باشگاه حفظ شود.

انتظار داریم تا آخر هفته خرید جدید داشته باشیم
ایرج عرب درباره اقدام باشگاه در بازار نقل‌وانتقالات خاطرنشان کرد: پرسپولیس با توجه به اقدام‌های قبلی، از پنج بازیکن جدید در نیم‌فصل دوم بهره‌مند است و برای جذب دیگر نفرات طبق درخواست و برنامه سرمربی در حال پیگیری امور هستیم. خبرهایی که منتشر می‌شوند، بیشتر گمانه‌زنی‌های رسانه‌هاست و با توجه به اهمیت اخبارپرسپولیس این مسئله وجود خواهد داشت، ولی هیچ‌کدام از این اخبار ، نظر رسمی باشگاه نیستند.

وقتی نام پرسپولیس وسط می‌آید قیمت‌ها بالا می‌روند
وی ادامه داد: به‌هرحال جذب بازیکنان مورد نظر در نیم‌فصل، سخت و دشوار است، چرا که تمام بازیکنان تحت قرارداد هستند. هم باید رضایت بازیکن جلب شود و هم رضایت باشگاهی که بازیکن را در اختیار دارد. بعضی اصلاً حاضر به از دست دادن بازیکن مورد نظر نیستند و بعضی دیگر هم قیمت‌های بالایی را اعلام می‌کنند، به ویژه وقتی که نام پرسپولیس وسط می‌آید. این موارد، هزینه‌ها را بالا می‌برد و ما باید موضوع را مدیریت کنیم. با تمام این اوصاف انتظار داریم در روزهای آینده و حداکثر تا آخر هفته بازیکن جدیدی را جذب کنیم.

از پروژه‌های جدید اقتصادی و تجاری استقبال می‌کنیم
سرپرست باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه اقدام‌های لازم برای برپایی اردوی قطر در حال انجام است و برنامه قطعی شده، تصریح کرد: بعد از نقل‌وانتقالات به دنبال آن هستیم که روی برنامه‌های جدید و درآمدزایی در باشگاه کار کنیم. برای سروسامان دادن به مسائل مالی باشگاه به دنبال منابع مالی جدید هستیم و از این رو از افراد حقیقی و حقوقی که برای بهره‌برداری از پتانسیل‌های باشگاه و برندینگ جهت ایجاد درآمد طرح‌ها، ایده‌ها و پروژه‌های جدیدی داشته باشند، استقبال خواهیم کرد. البته طبیعی است که همیشه موارد مختلفی به باشگاه ارائه می‌شود. آنها بررسی خواهند شد تا بهترین‌ها با توجه به اولویت، ارائه و پیشنهادهایی که وجود دارد، انتخاب شوند. برای این منظور با اسپانسر همکاری خواهیم داشت و امیدواریم با توسعه فعالیت‌های اقتصادی، شاهد افزایش درآمد باشگاه باشیم.