عرب: با نظر کالدرون بازیکن می‌گیریم/ هواداران نگران نباشند

ایرج عرب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد حواشی نقل و انتقالاتی این تیم و جذب بازیکنان جدید با نظر گابریل کالدرون صحبت کرد...

مدیرعامل پرسپولیس گفت: قطعاً یک مهاجم خوب دیگر را هم طبق نظر آقای کالدرون و با توجه به ویژگی‌های مورد نظر ایشان جذب خواهیم کرد.

به گزارش مدال، ایرج عرب مدیرعامل پرسپولیس اظهار داشت: تمام نفراتی که ابراز نگرانی می‌شد از تیم جدا شوند، برخلاف پیش‌بینی‌هایی که انجام داده و برای هواداران استرس ایجاد کرده بودند، در تیم ماندند و تیمی که قهرمان شده بود را حفظ کردیم. بازیکنان جدیدی هم جذب شدند. طبیعی است که بعضی بخواهند مسائلی را مطرح کنند که هواداران پرسپولیس ناراحت شوند، اما خانواده پرسپولیس راه خودش را می‌رود و این تجربه‌ها در سال‌های قبل هم بود.
وی ادامه داد: برای جذب نفرات جدید طبق اولویت‌های سرمربی پیش می‌رویم. در آخرین اقدام محمد نادری که حفظ شد و کنعانی‌زادگان را جذب کردیم. بخش دفاعی بسته شده است و حالا برای خط حمله برنامه داریم. روی گزینه‌های مختلف کار می‌کنیم. با توجه به اینکه علی علیپور را همچنان در اختیار داریم، قطعاً یک مهاجم خوب دیگر را هم طبق نظر آقای کالدرون و با توجه به ویژگی‌های مورد نظر ایشان جذب خواهیم کرد. خیال هواداران راحت باشد که در این بخش هم مشغول کار هستیم و به یاری خدا به زودی در این ارتباط هم خبرهای خوبی به آنها خواهیم داد و پس از آن باقی کارها با هواداران است که این تیم را با حمایت و انرژی خودشان طوری راه بیندازند که هیچکس نتواند جلوی آن را بگیرد.
عرب خاطرنشان کرد: هیچ شعاری در کار نیست. هواداران نباید فراموش کنیم بهترین مهره‌های ما یکی خود آنها هستند و دیگری مجموعه تیم که متکی به فرد نیست و همه با هم یک مجموعه ستاره می‌سازند.

بیشتر بخوانید:

تمرین و بازی دوستانه پشت درهای بسته،کالدرون دست به کار شد

تگ ها


پرسپولیس ایرج عرب گابریل کالدرون لیگ برتر فوتبال ایران اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات نقل و انتقالات پرسپولیس مدیرعامل پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال