عرب براقی به داوری بر می گردد

امیر عرب براقی بعد از چند هفته به صحنه قضاوت در لیگ برتر بر می گردد؛ داوری که عدم حضورش در لیست بین المللی داوران فوتبال ایران در سال ۲۰۲۱ حواشی زیادی به دنبال داشت.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، او که از سوی فدراسیون فوتبال ایران در لیست داوران نخبه قرار گرفته بود و به همین بهانه در کلاس های متعدد آکادمی داوران جوان فوتبال آسیا شرکت کرده بود در حالی از لیست داوران بین المللی فوتبال ایران خط خورد که این اتفاق را غیر قابل پیش بینی می دانست. او به این موضوع معترض و در این باره مصاحبه کرد. حواشی عدم حضور این داور جوان که از اقوام علیرضا فغانی به حساب می آید مورد اشاره چند داور پیشکسوت بوده و ماجراهایی در این زمینه پیش آمده که برخی خواهان ورود کمیته اخلاق به این ماجرا شده اند. 

با همه این کش و قوس ها امیر عرب براقی باید به صحنه داوری فوتبال ایران برگردد. داوری که امیر قلعه نویی فصل گذشته در قامت مربیگری سپاهان از او به عنوان علیرضا فغانی جدید فوتبال ایران یاد کرد. او قرار است این هفته بازی سپاهان در برابر نساجی را سوت بزند. بدون شک از این انتخاب هم سپاهان خرسند خواهد شد هم نساجی که در بازی با تراکتور گلی که دریافت کرد آفساید بود. 

عرب براقی حالا باید ناراحتی عدم حضور در لیست داوران بین المللی فوتبال ایران  را کنار بگذارد. بدون شک تکرار قضاوت های خوب او موجب می شود دوباره وارد لیست داوران بین المللی فوتبال ایران شود. داوری که هنوز به مرز ۳۰ سالگی نرسیده و می تواند آینده روشنی داشته باشد.

تگ ها


کمیته داوران