عرب: برانکو به جای کی روش؟ نظر نمی‌دهم

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: نقل و انتقالات باشگاه بسته شده و هیچ برنامه‌ای برای جذب بازیکنان دیگر نداریم....

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: نقل و انتقالات باشگاه بسته شده و هیچ برنامه‌ای برای جذب بازیکنان دیگر نداریم.

به گزارش مدال ، ایرج عرب سرپرست باشگاه پرسپولیس نیز خودش را به رشت رساند تا در دیدار مقابل سپیدرود، در کنار سرخپوشان باشد. بعد از بازی که اتفاقاً با برتری یک بر صفر پرسپولیس با گلزنی سعید کریمی جوان در دقایق حساس به پایان رسید، فرصتی دست داد تا با عرب به صحبت بپردازیم. 
* بازی با سپیدرود هم با پیروزی برای پرسپولیس به اتمام رسید. این دیدار را چطور دیدید؟ 
بازی خیلی خوبی بود و خدا را شکر که در همان ۹۰ دقیقه بردیم و کار به وقت‌های اضافی و ضربات پنالتی نکشید. جام حذفی بازی‌های سختی برای همه تیم‌ها دارد. همان‌طور که می‌دانید، خیلی از تیم‌های قدرتمند لیگ برتری تا به حال حذف شده‌اند، اما ما به کارمان ادامه می‌دهیم و امیدواریم که به قهرمانی برسیم.


* می‌توان گفت این برد شانسی بود؟ 
نه، اتفاقاً برد خیلی مهمی برای‌مان رقم خورد زیرا این بازی، اولین دیدار ما در نیم‌فصل دوم در همه تورنمنت‌ها بود و وقتی در اولین بازی برنده شدیم، هواداران و بازیکنان با روحیه بهتری می‌توانند بازی‌های دیگر را ادامه بدهند. جام حذفی همین طوری هم سخت است چه رسد به اینکه بخواهیم مقابل حریف و در جایی مثل سپیدرود رشت که کلی طرفدار دارد، بازی کنیم. تأکید می‌کنم برد خوبی بود و خیلی خوشحالیم، طبیعی است زیرا این پیروزی‌ها تداوم عملکرد خوب ما در نیم‌فصل قبلی بود.


* خبر‌های زیادی در مورد انتخاب اعضای هیئت مدیره جدید باشگاه پرسپولیس می‌شنویم. شما این اخبار را تأیید می‌کنید؟ 
من هم مثل شما اسامی را شنیده‌ام که از سوی برخی رسانه‌ها مطرح می‌شود، اما این حرف و حدیث‌ها، همه در حد گمانه‌زنی است، اما تا اواسط هفته همه چیز مشخص خواهد شد. بدون شک هیئت مدیره ما این هفته تعیین می‌شود.


* مشکلات مالی در پرسپولیس حل شده؟ 
مشکلات مالی همیشه وجود دارد و نمی‌توانیم از آن فرار کنیم، اما سعی کردیم این مشکلات را کاهش بدهیم. ما دنبال حل همیشگی مشکلات هستیم ولی نیاز به زمان داریم و ان‌شا‌الله بتوانیم با استفاده از برنامه‌هایی که داریم، این اتفاق را رقم بزنیم.


* گفته می‌شود برانکو ایوانکوویچ یکی از گزینه‌های جانشینی کارلوس کی‌روش روی نیمکت تیم ملی است. این شایعه صحت دارد؟ 
در این موضوع هیچ بحثی مطرح نیست. من هم آدمی نیستم که در مورد گمانه‌زنی نظری بدهم و اصولاً در این شرایط نباید اظهار نظر کرد. برانکو با ما تا پایان فصل قرارداد دارد و سرمربی پرسپولیس است.


* بازیکن دیگری در نقل و انتقالات به پرسپولیس می‌آید؟ 
خیر، نقل و انتقالات باشگاه بسته شده و هیچ برنامه‌ای برای جذب بازیکنان دیگر نداریم.