عرب: تفاوت لباس بیرانوند را ندیدم

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: خوشبختانه دغدغه مالی نداریم، همه چیز خوب است و طی روزهای آینده نیز درصدی از قرارداد بازیکنان پرداخت خواهد شد....

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: خوشبختانه دغدغه مالی نداریم، همه چیز خوب است و طی روزهای آینده نیز درصدی از قرارداد بازیکنان پرداخت خواهد شد.

 ایرج عرب بعد از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان گفت: خوشبختانه 3 امتیاز را گرفتیم؛ درباره داوری و مسائل فنی نیز اظهارنظری نمی‌کنم.

به گزارش مدال، سرپرست باشگاه پرسپولیس در خصوص تمدید قرارداد بشار رسن گفت: تمدید قرارداد بشار 2 سال انجام شد و ان‌شالله با قدرت ادامه می‌دهد.

عرب در خصوص دیدار با پاختاکور گفت: مشکلی نخواهیم داشت؛ تیم انسجام خوبی دارد و شرایط ایده‌آل را به دست آورده است.

وی درباره انتقاداتی که هواداران نسبت به بلیط فروشی دارند گفت: این موضوع نیازمند راهکاری است تا هم هواداران با آرامش به ورزشگاه بیایند و هم باشگاه درآمدزایی خود را داشته باشد. به دنبال صدور کارت هواداری هستیم تا خیلی از مشکلات حل شود؛ خوشبختانه دغدغه مالی نداریم، همه چیز خوب است و طی روزهای آینده نیز درصدی از قرارداد بازیکنان پرداخت خواهد شد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در خصوص مخالفت باشگاه باشگاه نساجی با تعویق دیدارش گفت: جلسه‌ای با فتاحی داشتیم تاریخ‌هایی که گفته شده است را نمی‌دانم؛ اجازه دهید سازمان لیگ نظرش را اعلام کند. فعلا که همه چیز مانند قبل است.

عرب درباره جلسه هیئت مدیره باشگاه و تغییرات در هیئت مدیره گفت: بهتر است در خصوص این موضوع وزارت ورزش صحبت کند تا دقیق تر اطلاع رسانی شود. مدیرعاملی من هم زمانی رسمیت پیدا می‌کند که اولین جلسه هیئت مدیره تشکیل شود.

وی در خصوص متفاوت بودن لباس بیرانوند با بقیه بازیکنان گفت: خیر؛ چنین چیزی ندیدم. تمام بازیکنان باید لباس اسپانسر را بپوشند.