عرب: تمدید قرارداد برانکو را به صورت جدی پیگیری می‌کنیم

ایرج عرب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد تمدید قرارداد برانکو و بازیکنان صحبت کرد...

مدیرعامل پرسپولیس گفت: مهم ترین برنامه‌مان این است که فصل نقل و انتقالات را به خوبی طی کنیم.
به گزارش مدال، پرسپولیس قهرمان لیگ برتر و جام حذفی شده است اما نگرانی بزرگی از ساعاتی بعد از برگزاری جشن قهرمانی گریبان هواداران این تیم را گرفته است؛ موضوع مربوط به آینده کاری برانکو ایوانکوویچ و تمدید قرارداد با او.
پرسپولیسی‌ها که طی چهار سال اخیر به بزرگترین افتخارات خود با مرد کروات دست یافته‌اند، نمی‌خواهند به روزهای گذشته بازگردند و شرایط را در فصل آینده مبهم استارت بزنند. خواسته آنها نیز کاملا روشن است و تمدید قرارداد با برانکو.
ایرج عرب در خصوص آخرین شرایط پرسپولیس می‌گوید: قهرمانی پرسپولیس در جام حدفی را تبریک می گویم. در سایه لطف خداوند و همکاری نزدیک بین کادرفنی، بازیکنان و مجموعه مدیریتی باشگاه و حمایت خالصانه هواداران این قهرمانی‌ها حاصل شد. وحدت، دوستی و مودت در باشگاه پرسپولیس وجود دارد و آرامش و هم‌افزایی در این باشگاه حاکم بود.
وی در ادامه صحبت‌های خود می‎گوید: دوری از حواشی و تنش‌ها در این قهرمانی تاثیرگذار بود. یکی از موارد بسیار مهم و غیرقابل انکار در قهرمانی‌های ما حضور برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس است که با در نظر گرفتن انصاف او به عنوان یک مربی حرفه ای، با اخلاق و انسانی شریف فعالیت می‌کند. برانکو و باشگاه همواره تعامل بسیار خوبی با هم دارند و همواره دنبال این هستم که همکاری‌مان به هر نحوی که امکان‌پذیر است ادامه یابد.
مدیرعامل پرسپولیس درباره تمدید قرارداد با سرمربی خود گفت: بارها تمایل خود را برای ادامه حضور برانکو در پرسپولیس اعلام کرده‌ایم. البته او یک فصل دیگر قرارداد دارد اما صحبت از تمدید قرارداد در این وضعیت چندان وجاهتی ندارد. قطعا برای تمدید قرارداد بلندمدت برانکو آمادگی لازم را داریم و این موضوع را به خودش و وکیلش هم اعلام کرده‌ایم.
وی درباره مطالبات برانکو گفت: بدهی به برانکو داشتیم که بخشی از آن را پرداخت کرده‌ایم و دنبال این هستیم بخش دیگرش را هم ظرف روزهای آتی پرداخت کنیم. بیشتر بحث ما با برانکو مالی است تا ارتباط طرفین. او، کادرفنی و بازیکنانش جمع متحدی هستند و ما هم ارادت ویژه ای به برانکو داریم. اراده کامل و قوی برای ادامه فعالیت با سرمربی‌مان داریم. تلاش شبانه‌روزی‌مان را به کار گرفته‌ایم تا در روزهای آتی آن بخش مالی را هم حل کنیم تا نگرانی‌ها از بین برود.
مدیرعامل پرسپولیس اعلام کرد که بیش از 500 هزار دلار دیگر از مطالبات برانکو ایوانکوویچ باقی مانده که باشگاه به دنبال تامین آن است: بحث برانکو را به صورت جدی پیگیری می‌کنیم تا مشکلات مالی‌اش حل شود. بی‌شک برای تمدید قراردادش هم تلاش جدی می‌کنیم.
ایرج عرب درباره نقل و انتقالات باشگاه نیز گفت: منتظر هستیم برانکو فهرست بازیکنان مدنظرش را به باشگاه بدهد تا فعالیت رسمی‌مان را شروع کنیم. مهم ترین برنامه‌مان این است که فصل نقل و انتقالات را به خوبی طی کنیم.
عرب درباره تسویه حساب با بازیکنان گفت: ماه پیش و همزمان با پرداخت مطالبات برانکو، ۲ قسط از مطالبات بازیکنان را پرداخت کردیم و ظرف روزهای آتی بخش دیگری هم به آنها پرداخت می‌کنیم. دیگر بحث مهم ما که جلسات زیادی هم درباره آن داشته ایم درآمدزایی از طریق حامیان مالی است. اگر این اقدامات نتیجه‌بخش باشد، برای فصل آینده پرداختی بازیکنان به روز می‌شود و مشکلات مالی به حداقل می‌رسد.

اخبار مرتبط:

خوردبین: پرسپولیس باید پول برانکو را پرداخت کند

تگ ها


باشگاه پرسپولیس پرسپولیس تمدید قرارداد برانکو برانکو ایوانکوویچ بازیکنان پرسپولیس نقل و انتقالات پرسپولیس ایرج عرب پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال