عرب در گفت‌وگو با مدال: کدام قهر؟خسته بودم/ برانکو جایی نمی رود

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس شایعه قهر خود را تکذیب کرد....

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس شایعه قهر خود را تکذیب کرد.

ایرج عرب درباره خبر قهر خود گفت: وقتی از ساعت 6 صبح سر کار هستم مشخص است که دیگر انرژی‌ای برایم نمی ماند.

ایرج عرب در گفت و گو با خبرنگار مدال ضمن رد شایعه قهر خود و ناراحتی اش از هیات مدیره باشگاه اظهار داشت: اینها همه شایعه است. من کی قهر کردم که خودم خبر ندارم. روز گذشته از ساعت 6 صبح درگیر جلسات و کارهای باشگاه بودم و طبیعی بود که برایم انرژی نمانده بود و به دلیل همین خستگی نتوانستم به ورزشگاه بروم و ولی بازی خوب بچه ها را از تلویزیون دیدم و به همه آنها خسته نباشید می گویم. به نظر شما این اشکال دارد که ما هم گاهی مثل مردم و هوادارانی که نمی توانند به ورزشگاه بروند بازی را از طریق تلویزیون تماشا کنیم؟

وی افزود: امروز جلسه بسیار پر ثمری داشتیم و با اعضای هیات مدیره درباره موضوعات جاری باشگاه حرف زدیم. بنده نیز طرح هایی را به هیات مدیره محترم تقدیم کردم . نکته مهم دیگر بحث پرداختی به آقای برانکو بود که مقرر شد بزودی این اتفاق رخ دهد. طرح های اقتصادی مورد نظرمان را نیز در این نشست به بحث گذاشتیم. باشگاه پرسپولیس در بخش هایی درآمد ثابت دارد و در کنار آن هزینه های متغییر نیز داریم. باید در این زمینه به یک روند مناسب برسیم. مقرر شد تا در جلسات بعدی نیز این موضوع را به بحث بگذاریم.

عرب درباره بدهی باشگاه به علی دایی و صحبت های این مربی در کنفرانس خبری روز گذشته گفت: مشکلی نیست و این بدهی پرداخت شده و بحث مالیاتی آقای دایی را هم حل کردیم و فقط مانده رسید که ایشان باید خودشان آن را دریافت کنند.

مدیرعامل پرسپولیس درباره این صحبت که عنوان شده ناگفته هایی دارد اظهار داشت: اجازه بدهید کارها را پیش ببریم و اگر هم حرفی باشد حتما خواهیم زد.

وی درباره شایعه حضور برانکو در راس کادر فنی تیم ملی گفت: در جلسه امروز مقرر شد تا قرارداد آقای برانکو باز هم تمدید شود. خیال همه راحت، آقای برانکو جایی نمی رود و کارش را در باشگاه پرسپولیس ادامه می دهد.