عرب: نقل و انتقالات پرسپولیس به موقع انجام خواهد شد

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس به موقع انجام خواهد شد و هواداران نباید نسبت به این موضوع نگران باشند....

به گزارش مدال، گابریل کالدرون سرمربی آرژانتینی و اصلی‌ترین گزینه جانشینی برانکو ایوانکوویچ در تیم پرسپولیس، شب گذشته برای انجام دادن مذاکرات نهایی با مسئولان این باشگاه و امضا قرارداد به تهران آمد.
قرار است ایرج عرب، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس امروز بحث عقد قرارداد با کالدرون را نهایی کند.
ایرج عرب درباره آخرین وضعیت مذاکره با گابریل کالدرون بیان کرد: مذاکرات نهایی در حال انجام شدن است و امیدواریم امروز بحث عقد قرارداد با او را نهایی کنیم. اکنون در حال رفتن به هتل محل اقامت کالدرون هستم. تاکنون مذاکرات خوبی را با این سرمربی آرژانتینی انجام داده ایم. هواداران باید از حضور کالدرون در ایران خوشحال باشند و از او حمایت کنند.
او درباره زمان نشست خبری گابریل کالدرون گفت: من درباره زمان برگزاری نشست اطلاع دقیقی ندارم، اما پس از امضاء قرارداد ساعت آن از طریق باشگاه اعلام می‌شود. 
عرب درباره آخرین وضعیت علیرضا بیرانوند و علی علیپور برای باقی ماندن در پرسپولیس با توجه به پیشنهاد‌های خارجی این ۲ بازیکن اظهار داشت: همه چیز به زودی اعلام می‌شود. در کل نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس به موقع انجام خواهد شد و هواداران نباید نسبت به این موضوع نگران باشند.

بیشتر بخوانید:

بازدید کالدرون از امکانات باشگاه پرسپولیس

 

تگ ها


گابریل کالدرون ایرج عرب مدیرعامل پرسپولیس نقل انتقالات اخبار نقل و انتقالات لیگ برتر خلیج فارس فوتبال