عرب: هیات مدیره باید کمک حال مدیرعامل آینده باشگاه باشد

سرپرست باشگاه پرسپولیس بعد از انتخاب به عنوان عضو جدید هیات مدیره گفت: انتخاب اعضای هیات مدیره به بهبود شرایط باشگاه پرسپولیس کمک زیادی خواهد کرد و امیدوارم بتوانیم آینده باشگاه را بسازیم....

سرپرست باشگاه پرسپولیس بعد از انتخاب به عنوان عضو جدید هیات مدیره گفت: انتخاب اعضای هیات مدیره به بهبود شرایط باشگاه پرسپولیس کمک زیادی خواهد کرد و امیدوارم بتوانیم آینده باشگاه را بسازیم.

به گزارش مدال ایرج عرب ، پس از انتخاب به عنوان عضو جدید هیات مدیره باشگاه پرسپولیس افزود: مجمع باشگاه پرسپولیس امروز اعضای جدید را انتخاب کرد و باید از اعتماد آنها تشکر کنم. 
وی ادامه داد: تیم خوبی در هیات مدیره حضور دارند و امیدوارم بتوانیم باعث موفقیت باشگاه پرسپولیس شویم. همه تلاش ما این خواهد بود که هواداران پرسپولیس مانند سالیان گذشته از نتایج تیم خود رضایت داشته باشند. 
سرپرست باشگاه پرسپولیس در خصوص زمان برگزاری اولین جلسه هیات مدیره خاطر نشان کرد: به احتمال زیاد هیات مدیره امروز (دوشنبه) نخستین جلسه خود را برگزار خواهد کرد. 
وی با اشاره به وظایف هیات مدیره تصریح کرد: هیات مدیره باید کمک حال مدیرعامل آینده باشگاه باشد. پرسپولیس باید در حوزه اقتصادی فعالیت های خود را جدی تر کند و همچنین در مسائل فنی و انضباطی باید قوی تر حرکت کنیم.
سرپرست باشگاه پرسپولیس ابراز امیدواری کرد تا در آینده نزدیک این باشگاه نگاه عمیق تری به برنامه های پیش رو داشته باشد و باید طوری برنامه ریزی کنیم که باشگاه ضربه نخورد. 
وی در پاسخ به این سئوال که آیا بدهی زیادی از دوره مدیران گذشته باقی مانده است؟ گفت: متاسفانه طلبکاران زیادی از سال 90 و 91 مراجعه می کنند و این مشکل همچنان با ما همراه است.