عرب: گرشاسبی مدیر بزرگ، توانمند و کار بلدی بود

ایرج عرب، سرپرست جدید باشگاه پرسپولیس گفت: جانشین شدن گرشاسبی سخت است، اما من هم سعی میکنم تا در حد توان خودم برای پرسپولیس کار کنم ......

ایرج عرب، سرپرست جدید باشگاه پرسپولیس گفت: جانشین شدن گرشاسبی سخت است، اما من هم سعی می‌کنم تا در حد توان خودم برای پرسپولیس کار کنم.

به گزارش مدال، ایرج عرب در خصوص صدور حکم سرپرستی‌اش در باشگاه پرسپولیس، بحث مشکلات مالی این باشگاه، اجرایی شدن برنامه‌های برانکو، جانشینی حمیدرضا گرشاسبی و ... صحبت‌های زیر را انجام داد:


*بالاخره شب گذشته حکم سرپرستی شما از طرف وزارت ورزش صادر شد. چرا اینقدر دیر این اتفاق افتاد؟


خودم هم نمی‌دانم و متوجه نشدم چرا صادر شدن حکمم به این اندازه طول کشید، اما مهم این است که فعلا این کار انجام شده. باید به جای فکر کردن به گذشته به آینده فکر کنیم.


*یکی از مسائل مهم بحث مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس، است که حتی باعث شد که روز گذشته بازیکنان بیانیه‌ای بدهند و شایعه اعتصاب هم به گوش برسد. در مورد این مسلئه توضیح می‌دهید؟


بازیکنان بیشتر نگران ثبات مدیریتی بودند تا مسائل مالی و معتقد بودند تا ثبات مدیریت نباشد نمی‌شود درآمدزایی کرد. ما هم با آنها صحبت کردیم و اطمینان دادیم که مشکلی نیست ان‌شاءالله برای حل مشکلات مالی هم اقدامی کوتاه مدت خواهیم داشت.


*طلب‌های پرسپولیس از کنفدراسیون فوتبال آسیا چه زمانی وصول می‌شود؟


اقدامات اولیه را در این خصوص انجام دادیم، منتهی به خاطر مسائل تحریم بانکی مشکلاتی وجود دارد که کار را سخت می‌کند.


*یکی از مسائل مهمی که باعث نگرانی هواداران شده بحث نقل و انتقالات پرسپولیس است. در این خصوص چه صحبتی دارید؟

 

مشکلی در این خصوص هم نیست. ما از روز جمعه و بعد از بازی با پارس با برانکو در این خصوص صحبت می‌کنیم و کار‌ها را دراسرع وقت انجام می‌دهیم.


*داستان اردوی خارجی به کجا کشیده می‌شود؟


هر برنامه‌ای که پیش از این در خصوصش صحبت شده انجام می‌شود و مشکلی وجود ندارد.


*از زمانی که بحث حضور شما به عنوان سرپرست باشگاه پرسپولیس مطرح شده این شایعه وجود داشته که شما خیلی زود از سرپرستی کنار می‌روید. آیا این مسئله درست است؟


من هر جایی که کار کردم سعی کردم به این چیز‌ها فکر نکنم. مدیرانی که ابلاغ دائمی هم دارند هر لحظه ممکن است بروند. در مدیریت‌های دولتی چنین مسئله‌ای طبیعی است. من به این موارد کاری ندارم و سعی می‌کنم مسئولیتم را به بهترین نحو انجام بدهم.


*همانطور که می‌دانید گرشاسبی محبوبیت خاصی بین هواداران و حتی بازیکنان پرسپولیس داشت جانشین شدن گرشاسبی سخت نیست؟


بالاخره گرشاسبی مدیر بزرگ، توانمند و کار بلدی بود که بسیار هم در پرسپولیس زحمت کشید. جانشین شدن گرشاسبی سخت است، اما من هم سعی می‌کنم تا در حد توان خودم برای پرسپولیس کار کنم. من هم مدیری بودم که در سطح وزارت ورزش کار کردم و ارتباطات خوبی دارم. ان‌‌شاءالله با نیت خیری که دارم بتوانم به پرسپولیس خدمت کنم.


*امکان دارد از گرشاسبی در امور مدیریتی مشاوره بگیرید؟


حلقه مشاورین ما حلقه بزرگی است و شامل پیشکسوتان و مدیران گذشته می‌شود. ما تاجایی که بشود از همه دوستان کمک می‌گیریم.


*تکلیف هیئت مدیره چه می‌شود؟


مسلما وزیر ورزش این موضوع را مدیریت می‌کند و به زودی تکلیف هیئت مدیره هم مشخص می‌شود.

تگ ها


پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال