عرشی: از داوران عذرخواهی می کنم/ سلیمی: قوی تر ظاهر می شویم

سرمربی تیم پرواز هوانیروز پس از تساوی شاگردانش برابر تیم کیمیا کاشت با وجود عذرخواهی نسبت به اعتراض به داوری گفت: کاش کمیته داوران به چیدمان داوری توجه کند....

به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه چهارمین روز از دور رفت سی و سومین دوره مسابقات لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور در بخش مردان عصر امروز دو تیم بسیار جوان کیمیا کاشت کردستان و پرواز هوا نیروز به مصاف هم رفتند که نتیجه این دو تیم به تساوی ختم شد.

سروش عرشی سرمربی تیم پرواز هوانیروز پس از دومین بازی شاگردانش در لیگ برتر هندبال گفت: بازی خوب و بسیار درگیرانه ای بود و یک هندبال به تمام معنا به نمایش گذاشته شد. در کل به نظرم بازی خوبی بود.

وی پیرامون اینکه در انتهای بازی معتقد بوده سوت داور بعد از گل آخر به صدا در آمده است، گفت: اشتباه کردم و داور به درستی سوت زد و نتیجه عادلانه بود و معذرت‌خواهی می‌کنم.

سرمربی تیم پرواز هوانیروز در مورد عملکرد عالی هر دو تیم جوان لیگ برتر، خاطرنشان کرد: خوشبختانه دو تیم جوان هستند، به خصوص تیم ما. بچه‌های دو تیم خوب و مردانه بازی کردند. مربی تیم کیمیا کاشت مربی کاربلد و خوبی است و بازیکن با تجربه‌ای مانند بیجاری را در اختیار دارد.

وی ادامه داد: ای کاش کمیته داوران به چیدمان و دعوت داوران توجه بیشتری می‌کرد. البته من هیچ اعتراضی ندارم و به آنها خسته نباشید می‌گویم. همانطور که من اشتباه کردم، داوران هم ممکن اشتباه کند و اگر اینها نباشد هندبال زیبا نیست.

ناصر سلیمی سرمربی تیم هندبال کیمیا کاشت پس از تساوی تیمش برابر پرواز هوانیروز گفت: بازی خوبی را شاهد بودیم. تیم مقابل هم بسیار خوب بازی کرد و تیم ما هم تمام تلاش خود را کرد. امیدوارم در بازی‌های بعدی بهتر ظاهر خواهیم شد.

وی افزود: تیم پرواز تیم خوبی است و لحظه به لحظه دروازه ما را تهدید می‌کرد. با توجه به اینکه اکثر بازیکنان ما از بازیکنان امید، جوانان و نوجوانان هستند، تلاش می‌کنیم با استفاده از تجربیات کسب شده در هر بازی با چهره قوی‌تری ظاهر شویم.

تگ ها


هندبال لیگ برتر هندبال هوانیروز سروش عرشی