عرشی: مقابل داوری سکوت کردم/ بکماز: تماشاگران ما مثل الماس هستند

آخرین مسابقه از دور رفت رقابت های لیگ برتر هندبال باشگاه های کشور با برتری تیم زغال سنگ طبس برابر تیم پرواز هوانیروز پیگیری شد....

به گزارش خبرنگار مهر، آخرین مسابقه از مرحله رفت سی و سومین دوره رقابت‌های لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور امروز جمعه ۲۳ آبان ماه با برگزاری سه دیدار در تالار شهید سلیمانی تهران پیگیری شد. دو تیم زغال سنگ طبس و پرواز هوانیروز آخرین دیدار گروه دوم را برگزار کردند. نیمه اول این دیدار با نتیجه ۱۱ بر ۸ به سود تیم زغال سنگ پیگیری شد. در نیمه دوم این شاگردان بکماز بودند که با نتیجه ۲۶ بر ۱۹ به برتری رسیدند.

علی بکماز سرمربی تیم زغال سنگ طبس پس از برد در آخرین بازی در دور رفت لیگ برتر هندبال گفت: بازی سختی را پشت سر گذاشتیم تیم پرواز بر خلاف آن چیزی که در نتیجه می‌بینیم تیم ساده ای نبود و بازی سختی بود. ما اسیر چند مصدومیت شدیم که باید برگردیم و با کادر پزشکی این قضیه را حل کنیم.

وی افزود: دور رفت را فراموش می‌کنیم و در فصل برگشت قطعاً آماده فصل جدیدی خواهیم بود. نقاط ضعف را جبران کرده و پوشش می‌دهیم و بر روی نقاط قوت کار می‌کنیم تا در دور دوم تیم با صلابت تری باشیم.

سرمربی جوان تیم زغال سنگ خاطرنشان کرد: تیم ما طرفداران زیادی دارد به طوری که هواداران فقط در طبس نیستند در شهرهای دیگر هم هستند و این تیم را دوست دارند. این همان همدلی و یکدلی هست که به تماشاچی القا می‌شود به نظرم تماشاچیان ما مثل الماس هستند که باید از آنها نگهداری کنیم.

سروش عرشی سرمربی تیم هوانیروز که تیمی جوان را داشت در پاسخ به این سوال که «در بعضی نقاط بازی بسیار عصبانی بودید؟»، گفت: تیم ما در این بازی خیلی انگیزه داشتند برعکس بازی‌های قبلی که بی انگیزه بودند.

وی ادامه داد: همان طور که بازیکن و مربی اشتباه می‌کنند در بازی امروز داوران هم اشتباه کردند و ما هم سکوت کردیم. من مربی هستم که با بازیکنان ام بازی می‌کنم چرا که بازیکنان من جوان هستند و به آنها انگیزه می‌دهم و بیشتر از این از توانم بر نمی‌آمد.

عرشی در مورد تیم زغال سنگ هم بیان کرد: زغال سنگ تیم خوبی خیلی مهره دارد و امروز از نبود غلامی ضربه خورد. آقای مهدی موسوی مصدوم بود با این حال بازیکنان خوبی دارد و مربی جوان و کاربلدی دارد.

تگ ها


هندبال لیگ برتر هندبال سروش عرشی