عزت اللهی در گفت و گو با مدال: درباره معافیت قهرمانان مسئولان نظر بدهند/ پیوستنم به ردینگ مانند معجزه بود!

سعید عزت اللهی که به تازگی به ردینگ انگلیس پیوسته است در گفت و گویی با خبرنگار مدال به سوالات وی پاسخ داد: عزت اللهی ابتدا درباره حضورش در انگلیس گفت: قطعا خوشحالم از اینکه در کشوری مانند ......

سعید عزت اللهی که به تازگی به ردینگ انگلیس پیوسته است در گفت و گویی با خبرنگار مدال به سوالات وی پاسخ داد:

عزت اللهی ابتدا درباره حضورش در انگلیس گفت: قطعا خوشحالم از اینکه در کشوری مانند انگلیس که مهد فوتبال دنیاست و لیگش نیز از معتبرترین لیگ ها به شمار می رود بازی می کنم. این موضوع احساس خوبی به من می دهد و بسیار هیجان زده هستم. امیدوارم بتوانم در این کشور به خوبی چند سال اخیر پیشرفت کرده و به هدفی که دارم برسم و آرام آرام از باشگاه ردینگ به باشگاه های بزرگ انگلیس راه پیدا کنم. چمپونشیپ لیگ پرقدرتی به شمار می رود و نگاه ها به این لیگ زیاد است که البته فشردگی و تراکم دیدارها نیز در آن زیاد است و باید با آمادگی بسیار بالا در رقابت ها حضور پیدا کرد. در هر صورت من همه تلاشم را می کنم تا انشالله بتوانم در ردینگ هم موفق باشم.

وی درباره اینکه چطور شد که به یک باره سر از لیگ انگلیس درآورد چون صحبت از حضورت در بلژیک بود، گفت: این انتقال مانند یک معجزه بود و همه چیز در عرض دو روز اتفاق افتاد. به صورت ناگهانی و غیرقابل پیش بینی تماسی از انگلیس دریافت کردم که به من اعلام کردند کلمنت سرمربی ردینگ از بازی من خوشش آمده و از بین 10 نفر تو را انتخاب کرده است تا قرارداد بسته شود. فقط 5 روز تا پایان نقل و انتقالات باقی مانده بود و در همان ابتدا هرگز فکر نمی کردم این انتقال انجام شود اما لطف خدا شامل حالم شده و این انتقال صورت گرفت و امیدوارم بتوانم توانایی هایی که همگان از من انتظار دارند را برای ردینگ به نمایش بگذارم. هرچند که همه کارهایم را در بلژیک انجام دادم و شاید به همین دلیل همه فکر می کردند می خواهم به تیم های باشگاهی از این کشور بپیوندم.

هافبک جدید ردینگ تاکید کرد: به قدری کلمنت و باشگاه ردینگ علاقمند به بازی من بودند که همین موضوع من را ترغیب به حضور در این تیم کرد. کلمنت شخصا 3 بار با من تماس گرفته و با هم صحبت کردیم و این موضوع برایم بسیار ارزشمند بود که می خواهم در جایی قدم بردارم که مربی تیم من را قبول داشته و به من میدان می دهد تا توانایی هایم را به معرض نمایش بگذارم! خوشحالم که با مربی بزرگی مانند کلمنت که چندین سال دستیار آنچلوتی در چلسی، بایرن مونیخ و رئال مادرید بود همکاری می کنم و امیدوارم جواب اعتماد وی را بدهم.

وی اظهار داشت: خوشحالم که بالاخره ماندن کی روش قطعی شد. به زودی استارت قدرتمندی را برای قهرمانی در جام ملت ها می زنیم و امیدوارم بتوانیم با تحقق این امر دل مردم را شاد کنیم. قطعا می دانم که تمدید قرارداد کی روش با تلاش های فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش حاصل شده است. امیدوارم مسئولان امر این بستر را برای تیم ملی فراهم کنند و همه دست به دست هم دهند تا در این مدت باقی مانده تا جام ملت های آسیا با یک تدارک خوب راهی این رقابت ها شده و پس از حدود نیم قرن قهرمانی را دوباره به ارمغان بیاوریم.

عزت اللهی در پایان درباره اینکه آیا در صورت قهرمانی در جام ملتها باید سربازهای تیم ملی را معاف کرد یا خیر گفت: در این خصوص نظری ندارم و ترجیح می دهم صحبتی نکنم. معتقدم که در این مورد باید مسئولان امر نظرشان را بدهند.

تگ ها


فوتبال