عزت‌اللهی و شاید انتقال پیش‌بینی نشده در تابستان!

سعید عزت اللهی که قراردادی دو ساله با وایله بولدکلاب دارد، پس از درخشش در این تیم ممکن است راهی تیم دیگری شود....

به گزارش "ورزش سه"، عزت اللهی که در ابتدای فصل انتقالی دور از ذهن به لیگ دانمارک را تجربه کرد، فصل درخشانی را با وایله گذراند و ۳۱ بازی در فصل انجام داد و چهار گل نیز به ثمر رساند و یک پاس گل را هم به نام خود ثبت کرد. دو گلی که عزت اللهی در پایان فصل به ثمر رساند، با تمجید روزنامه‌های دانمارکی همراه شد و او را در تیم هفته نیز قرار داد تا این بازیکن فصل را با عملکردی مطلوب به پایان برساند.

نکته جالب درباره عزت اللهی این است که او پیش و پس از اردوی تیم ملی شایعات بسیاری را درباره پیشنهاد از تیمهای ایرانی داشته و این موضوع به خصوص در رسانه‌های غیررسمی، نشر زیادی یافته اما وی به هیچ عنوان علاقه ای به بازگشت به لیگ ایران ندارد و باتوجه به سن و سالش ترجیح می‌دهد که کارش را در فوتبال اروپا سپری کند.

عزت اللهی ۲۴ ساله که در تیم ملی نیز نقش پررنگی داشت، تا پایان فصل ۲۰۲۲-۲۳ قرارداد دارد و به نظر نمی‌آید باشگاه وایله علاقه چندانی به جدایی این بازیکن داشته باشد و احتمالا در قبال پیشنهادهایش درخواست مالی قابل توجهی خواهد داشت که بعید است تیمهای ایرانی توان پرداخت این رقم را داشته باشند.

هافبک دفاعی تیم ملی قرار است دو هفته بعد به دانمارک بازگردد تا در تمرینات پیش فصل وایله بولدکلاب شرکت کند و در آن موقع مشخص خواهد شد که آیا پیشنهاد اروپایی نیز برای این بازیکن خواهد آمد یا خیر؟

نکته مهم این است که در سال‌های اخیر بازیکنان ایرانی پس از حضور در تیم‌های متوسط اروپایی با یکی دو فصل درخشش، نظر تیم‌های بزرگ لیگهای خود را جلب می‌کردند و حالا عزت اللهی می‌تواند با همین الگوی در سالهای اخیر به آنچه که می‌خواهد برسد.

تگ ها


سعید عزت اللهی تیم ملی ایران اف سی وایله فوتبال ایران فوتبال