عزم راسخ مورینیو برای جذب مدافعان کناری جدید

آقای خاص، قصد دمیدن نفس تازه ای به تیم خود دارد. منچستریونایتد، سدریک سوارس را بر ......

آقای خاص، قصد دمیدن نفس تازه ای به تیم خود دارد.

منچستریونایتد، سدریک سوارس را برای جانشینی آنتونیو والنسیا در پشت مدافع راست در نظر گرفته است.

به گزارش MEN، سوارس 26 ساله که هموطن ژوزه مورینیو است، این روزها به همراه تیمش ساوتهمپتون برای فرار از سقوط به چمپیونشیپ می جنگد. چندی پیش اخباری در مورد برنامه ریزی مورینیو برای جذب دو مدافع کناری در تابستان 2018 منتشر شد. بر این اساس او در پی این خواهد بود تا جانشینان مناسبی برای آنتونیو والنسیا و اشلی یانگ که پیش از شروع فصل آینده 33 ساله می شوند، پیدا کند. هر دو این بازیکنان تا سال 2019 با شیاطین سرخ قرارداد دارند و البته قرارداد والنسیا بندی برای تمدید به مدت 12 ماه دیگر را نیز در خود دارد.

سوارس که پیش از این مورد تمجید آقای خاص واقع شده، تا سال 2020 با قدیس ها قرارداد دارد ولی احتمالا با سقوط تیمش به دسته پایین تر، به فکر تیم جدیدی برای خود خواهد بود. مورینیو که در چلسی پائولو فریرا، ریکاردو کاروالیو، تیاگو مندژ و نونو موراییس را به خدمت گرفت، در سال 2008 ریکاردو کوارشما را به اینتر منتقل کرد و در سال 2011 فابیو کوئنترائو را در رئال مادرید به خدمت گرفت ولی هنوز در منچستر بازیکنی از پرتغال استخدام نکرده است.

انتظار می رود پس از سقوط احتمالی ساوتهمپتون، رایان برتراند به عنوان دیگر مدافع کناری آن تیم، راهی منچسترسیتی شود. بدین ترتیب الکس ساندرو از یوونتوس، دنی رز از تاتنهام و کایرن تیرنی از سلتیک گزینه های منچستریونایتد برای پست دفاع چپ در فصل آینده را تشکیل می دهند. همچنین انتظار می رود لوک شاو، دالی بلیند و متئو دارمیان آخرین روزهای حضورشان در منچستریونایتد را سپری کنند

تگ ها


منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال