عزم گل گهری ها برای حضور پرقدرت در لیگ برتر

سیرجان - مربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان گفت: تیم فوتبال گل گهر فقط با تمرکز، کار و تلاش جلو می‌رود تا با برد بازی‌ها را تمام کند....

به گزارش خبرنگار مهر، جلال امیدیان عصر شنبه در نشست خبری بعد از بازی «گل‌گهر – سپاهان» عنوان کرد: بازی را خوب شروع کردیم ولی در ادامه روی ضربات ایستگاهی گل خوردیم، گل‌گهر تیم قابل احترامی است چرا که بازی که یک هیچ عقب بوده را با به ثمر رساندن سه گل برد.

وی با بیان اینکه بازیکنان گل گهر امروز خیلی پر تلاش ظاهر شدند، تمام برنامه‌های قلعه‌نویی را انجام دادند. بسیار خوشحالیم که در اولین گام با یک بازی خوب توانستیم سه امتیاز را بگیریم و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.

امیدیان در رابطه آیا گل‌گهر به دنبال پدیده شدن در لیگ است یا اینکه برای بهتر از پدیده شدن می‌جنگد؟ عنوان کرد: قلعه نویی گام به گام جلو می‌رود، یعنی دنبال پدیده شدن و این مسائل نیست. ما تمرکزمان بازی بر روی بازی است که بتوانیم با تمرکز جلو برویم و در هر بازی بهترین کیفیتمان را نشان بدهیم و پر تلاش ظاهر بشویم.

وی بیان کرد: ما فقط با تمرکز، کار و تلاش جلو می‌رویم تا با برد بازی‌ها را تمام کنیم.

امیدیان در رابطه با داوری عنوان کرد: داوری خیلی خوب بود، مشکل خاصی نداشت، فکر می‌کنم در جریان بازی مشکل خاصی نبود که داور بخواهد به چالش کشیده بشود.

وی در رابطه با وضعیت مصدومیت آرمین سهرابیان گفت: مصدومیت سهرابیان هنوز مشخص نیست و امشب مشخص می‌شود؛ فکر می‌کنم کتف این بازیکن یک مقدار مشکل پیدا کرده است، باید ببینیم مشکل این بازیکن چیست، آرمین جزو بازیکنان خوب و با اخلاق ما هست امیدوارم زودتر به مجموعه گل‌گهر برگردد.

این مربی در پایان بیان کرد: اگر تعطیلی بین بازی‌ها ۵ روز بود بهتر بود اما به هر حال این شرایط برای همه تیم‌ها است، امیدوارم بتوانیم یک ریکاوری خوب کنیم تا برای بازی بعد آماده شویم.

تگ ها


جلال امیدیان تیم گل گهر سیرجان لیگ برتر فوتبال ایران سیرجان