عزیزیان: پرسپولیس از آسیا زهر چشم گرفته است

مربی سابق استقلال مدعی است که فدراسیون باید هر چه زودتر نسبت به ساماندهی پیشکسوتان اقدام کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سعید عزیزیان، گلر اسبق سرخابی‌ها و مربی دروازه‌بانان نیم فصل اول استقلال نیز از جمله حاضران در مراسم خاکسپاری حمید جاسمیان بود که در خصوص درگذشت وی گفت: ایشان یک انسان فوق العاده بود و همه می‌دانند که یک انسان والا و شریف بود. وقتی آدم ها زنده هستند نمی آیند حال شان را بپرسیم. حمیدخان یکی از بزرگان فوتبال ایران بود. این کرونا رحم نمی کند و حمیدخان حیف بود.

وی در ادامه صحبت‌‎هایش گفت: در فدراسیون فوتبال یک دفتر پیشکسوتان بود که همه آنجا جمع می شدند و حمیدخان هم رییس بود. نمی دانم چه کسی آنجا را جمع کرد تا همه پیشکسوتان آواره شوند. به نظرم وزارت ورزش باید پیشکسوتان را جمع کند و ساماندهی کند و احترام بگذارد. از وزارت ورزش و فدراسیون می خواهم کانون پیشکسوتان را دوباره بسازند و برای دور هم جمع شدن بهشت زهرا نیاییم و تا زنده هستند قدرشان را بدانیم.

عزیزیان درباره عملکرد نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا و خصوصا استقلال گفت: استقلال تیم خوبی است که بازیکنان خوبی دارد و از مربی خوبی هم برخوردار است. به نظرم می تواند از گروهش صعود کند. یک مقدار بازی سوم گره خورد و نشد. فوتبال است و زیبایی فوتبال به همین است. الدحیل تیم فوق العاده ای است و بازیکنان خوبی جذب کرده. به نظرم آنها قادر خواهند بود از گروهش صعود کنند. پرسپولیس هم تا اینجای کار خوب کار کرده و ۴ بازی اش را برده و توانسته لرزه ای به جان تیم های قطری و عربستانی بیندازد و زهر چشم بگیرد. نباید به خودش مغرور شود و هنوز بازی هایی ماند. بازی های حذفی سخت مانده و هنوز راه زیادی تا فینال و قهرمانی باقی مانده است.

مربی دروازه بانان سابق استقلال درباره شکایتی که از رشید مظاهری طرح کرده نیز گفت: با توجه به اینکه استقلال در آستانه حضور در لیگ قهرمانان آسیا قرار داشت، شکایتم را فعلا صرفنظر کردم تا استقلال بتواند آسوده در این رقابت حاضر شود. به خاطر هواداران و تیم بزرگ استقلال از این شکایت گذشتم و انشالله جام و قهرمانی بیاورند بعد از آن این شکایت را پیگیری خواهم کرد.

تگ ها


سعید عزیزیان پرسپولیس تهران استقلال تهران فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال