عزیزی: این آقا در حدی نیست که جوابش را بدهم!

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت تأکید کرد که سرپرست این باشگاه در حد و اندازهای نیست که بخواهد پاسخش را بدهد ......


سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت تأکید کرد که سرپرست این باشگاه در حد و اندازه‌ای نیست که بخواهد پاسخش را بدهد.

به گزارش سایت مدال، خداداد عزیزی در واکنش به اظهارات کیومرث بیات، سرپرست باشگاه سپیدرود مبنی بر اینکه در صورت عدم توافق مالک سپیدرود با خداداد عزیزی، در 24 ساعت آینده سرمربی جدید معرفی خواهد شد، گفت: می‌توانند 24 ساعته مربی بیاورند، اما اول باید حکم اخراج من را بدهند! این آقا (بیات) باید حرف بزند تا خودش را مطرح کند. او اصلاً در حد و اندازه‌ای نیست که بخواهم پاسخش را بدهم.

وی افزود: من با باشگاه سپیدرود قرارداد دارم و فردا ساعت 18:30 تمرین را برگزار می‌کنم. این آقا متوجه نیست که قرارداد دارم، آن وقت می‌خواهد در 24 ساعت آینده مربی جدید معرفی کند؟! اگر مالک باشگاه با من توافق کند، ماجرا فرق می‌کند. اگر توافق کنند که هیچ، اما اینکه این آقا بخواهد مربی معرفی کند، ارتباطی به او ندارد. من این آدم را نمی‌شناسم و طرف حسابم مالک باشگاه است. اگر شأن سپیدرود این مدیرعامل است، واویلا، چون کارش نقل‌وانتقال بازیکن است! خدا آخر و عاقبت سپیدرود را به خیر کند.

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت خاطرنشان کرد: امروز با آقای نوین مالک باشگاه سپیدرود جلسه دارم. اگر برای جدایی به توافق برسیم، استعفا می‌دهم، اما اگر این اتفاق رخ ندهد، به محل تمرین می‌روم و می‌خواهم ببینم این آقا (بیات) چطور می‌خواهد مربی بیاورد!

عزیزی در واکنش به اینکه بیات گفته است سرمربی سپیدرود کسی خواهد بود که در شأن این باشگاه باشد، گفت: بله، کسی باید بیاید که اندازه خودش باشد. در و تخته باید با هم جور باشند تا او هم بتواند بازیکن سیه چرده آفریقایی، ماداگاسکاری و ... را بیاورد. باید هم او کسی را بیاورد که در حدواندازه خودش باشد تا از آشپزخانه، شیرینی فروشی و مزارع آفریقا، بازیکن به سرمربی جدید غالب کند! منظورش از انتخاب یک مربی در شأن سپیدرود همین موضوع بوده است.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال