عزیزی خادم آکادمی گل گهر را افتتاح می کند

سرپرست هیات فوتبال استان کرمان از سفر رییس فدراسیون به این استان به منظور افتتاح آکادمی باشگاه گل گهر خبر داد....

به گزارش"ورزش سه"، محسن سلاجقه پس از شرکت در نشستی با شهاب‌الدین عزیزی‌خادم ضمن اعلام این خبر به سایت فدراسیون فوتبال گفت: چندی پیش طرحی ویژه از سوی فدراسیون فوتبال به هیات‌های فوتبال استان‌ها با محوریت استعدادیابی ابلاغ شد که بر اساس این طرح کشور به ۴ منطقه تقسیم می‌شد و مقرر گردید هر منطقه به عنوان یک پایگاه استعدادیابی فعالیت کند.

با توجه به رایزنی‌های صورت گرفته از سوی هیات فوتبال استان و نگاه ویژه عزیزی‌خادم، استان کرمان هم به عنوان یکی از مناطق ۴ گانه استعدادیابی معرفی شد. پس از انتخاب استان کرمان به عنوان یکی از مناطق ۴ گانه استعدادیابی، رئیس فدراسیون با استاندار کرمان در خصوص ایجاد این پایگاه مکاتبه کرد و با توجه به پیگیری‌هایی که از سمت هیئت استان انجام دادیم زینی‌وند استاندار کرمان با واگذاری زمین برای آغاز به کار این طرح موافقت نمودند.

سرپرست هیات فوتبال استان کرمان ادامه داد: عزیزی‌خادم همواره به استان‌ها عنایت ویژه‌ای داشتند و لط‌شان شامل حال استان کرمان شده و با توجه به جلسه‌ای که صبح امروز با ایشان داشتیم و همچنین جلسه‌ای که پیش‌تر با دکتر پورابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور و رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در این کمیسیون داشته‌اند، مقرر گردید شخص ایشان برای کلنگ‌زنی کمپ استعدادیابی تیم ملی به کرمان سفر کنند. آکادمی باشگاه گل‌گهر نیز در این سفر توسط عزیزی‌خادم افتتاح می‌شود که جا دارد از مهندس عتیقی مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر تشکر ویژه به جهت حمایت‌های‌شان از فوتبال داشته باشم.

تگ ها


گل گهرسیرجان فدراسیون فوتبال شهاب‌الدین عزیزی خادم