عزیزی خادم از برنامه خود برای فدراسیون رونمایی کرد

عزیزی خادم که یکی از نامزدهای تصدی صندلی ریاست فدراسیون است، با انتشار فایلی ۳۴ صفحه‌ای به طور جزئی برنامه‌های خود را شرح داده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، روز به روز به انتخابات سرنوشت ساز فدراسیون فوتبال نزدیک می شویم؛ انتخاباتی که روز ۱۰ اسفندماه برگزار می شود و فدراسیون فوتبال پس از تقریبا یکسال بلاتکلیفی رئیس بعدی خود را خواهد شناخت. شهاب الدین عزیزی خادم، علی کریمی، کیومرث هاشمی و مصطفی آجورلو چهار گزینه ریاست این فدراسیون هستند و حالا عزیزی خادم با مقدمه زیر، از برنامه های خود برای بهبود شرایط رونمایی کرده است.


 « به نام خداوند جان آفرین. با درود و مهر به پیشگاه مردم شریف و خانواده بزرگ فوتبال ایران. بی شک ابر ورزش فوتبال راهی به سوی اتحاد، همدلی، همراهی و انسجام بوده است. اما فقدان بینش برنامه محور و دانش بنیان باعث شد که در طول چند دهه فوتبال ایران با همه استعدادها، ظرفیت‌ها و تلاش‌ها، درخشش جهانی نداشته باشد. از همین روی در فرصت پیش آمده بر آن شدم تا دین خود را که همانا تلاش برای بهبود وضع موجود و احیای فوتبال ملی و باشگاهی است، ادا کنم. تقدیر چنان بود تا در آستانه سال ۱۴۰۰ در مسیر اقتدار برای بازگشت اعتبار به فوتبال میهن‌مان، خود را در معرض انتخاب اعضای فرهیخته و ارجمند مجمع عمومی فدراسیون فوتبال ایران، به عنوان نمایندگان خانواده بزرگ فوتبال قرار دهم. در مسیر پیش رو معتقدم این افراد نیستند که جایگاه فوتبال را ارتقا یا تنزل می‌دهند که همانا برنامه داشتن و عمل به آن برنامه هاست که فردا را می‌سازد. پس به اتفاق یک گروه متخصص و با تجربه، برنامه استراتژیک مدرن و مدونی را تدوین و آماده کرده‌ایم که برای قضاوت به اعضای مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال ایران و شما عرضه می‌کنم. برنامه محوری و وفاق ملی وعده‌ای بوده که از آغاز داده بودم و اکنون آن را در معرض داوری همگان قرار داده‌ام. اکنون که برنامه راهبردی مدیریت مهم‌ترین فدراسیون ورزشی کشور را به پیوست تقدیم می‌کنم با شما عهدی دوباره می بندم که؛ "در صورت به‌دست آوردن اعتماد مجمع عمومی فدراسیون فوتبال، نه تنها در اجرا کردن بند بند این برنامه دریغ نخواهم کرد که تمام سعی خود را به کار می‌گیرم تا موفقیت فوتبال برای تمام هواخواهان ملی و باشگاهی، مایه فخر و مباهات باشد. " از همین جا دست یاری به سوی یکایک خانواده بزرگ فوتبال دراز می‌کنم که به قول جناب حافظ علیه الرحمه: "آری به اتفاق، جهان می‌توان گرفت…"


عزیزی خادم پس از این مقدمه به توضیح برنامه های خود با در ۱۰ فصل با سرفصل‌های "آسیب شناسی وضعیت موجود"، "چشم‌انداز، ماموریت و ارزش"، "زمینه های اهداف استراتژیک"، "مالی و اقتصادی"، "مشارکت و مسئولیت اجتماعی"، "توسعه"، "تیم ملی"، "لیگ" و "منابع ارزی و منابع ریالی قابل انتظار" پرداخته است.

تگ ها


فدراسیون فوتبال شهاب‌الدین عزیزی خادم فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال