عزیزی‌خادم: خواسته های اسکوچیچ را اجابت کردیم

رییس فدراسیون فوتبال ابراز امیدواری کرد که تیم ملی فوتبال بتواند دل ۸۰ میلیون ایرانی را شاد کند....

به گزارش "ورزش سه"، شهاب‌الدین عزیزی خادم بعد از حضور در تمرین تیم ملی فوتبال بیان کرد: من فقط صحبتی را که با ملی‌پوشان انجام دادم، به شما می‌گویم. برحسب وظیفه‌ای که داشتیم در تمرینات ملی‌پوشان حاضر شدیم‌. ما در این مدت از تمام ظرفیت‌هایی که داشتیم استفاده کردیم و آنچه سرمربی تیم ملی برای آماده سازی خواسته بود انجام شده است. انشاالله تیم ملی فردا به کیش می‌رود و چند روز در این جزیره خواهیم بود. بعد به منامه خواهیم رفت و چهار بازی حساس و سرنوشت‌ساز را در یک پیچ تاریخی داریم.


وی ادامه داد: با توجه به انگیزه‌ای که در بچه‌ها دیدم و باوری که به آن رسیدند امیدوارم به لطف خدا دست پر برگردند و دل ۸۰ میلیون ایرانی را شاد کنند و همه ۸۰ میلیون ایرانی قلب و روح شوند. جا دارد از تمام افرادی که در کنار تیم ملی کمک کردند، تشکر کنم.


رییس فدراسیون فوتبال همچنین گفت: امیدوارم با تشریک مساعی‏، توانمندانه و قدرتمندانه همه به تیم ملی کمک کنیم. ما در یک برهه سرنوشت‌ساز قرار داریم و امیدوارم این اتفاق مبارک بیفتد و تیم ملی ایران بتواند با دست پر از این مسابقات بیرون بیاید. مسابقاتی که واقعاً به فوتبال ملی ایران ظلم شد و به نوعی ظالمانه میزبانی از ما گرفته و به بحرین داده شد. امروز مجدداً حمایت‌مان را از کادر فنی‏، بازیکنان که از راه دور و لیگ‌های دیگر خودشان را به تیم ملی ملحق کردند، ابراز کردیم.


عزیزی‌خادم درباره اقداماتی که امروز در تمرین تیم ملی صورت گرفت، خاطرنشان کرد: همچنین امروز معارفه آقای خوررشیدی سرپرست محترم تیم ملی و کریم باقری که از مفاخر و سرمایه‌های فوتبال کشورمان است را انجام دادیم‏. از باقری هم به‌عنوان دستیار فنی استفاده خواهیم کرد و هم مدیریت تیم ملی را برعهده خواهد داشت. باقری هم از نظر اخلاقی و هم حرفه‌ای باتجربه است و مورد اعتماد ماست. 


وی افزود: فضایی که در تیم ملی وجود دارد فضای همدلی است و همچنین در هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال همه یکدل هستند. امیدوارم همه از ظرفیت‌ها استفاده و کمک کنند. جا دارد از تمامی رسانه‌ها و رسانه ملی هم تشکر کنم. انشاءالله بتوانیم مردم را خوشحال کنیم و نشاط را به جامعه ایران بیاوریم. 


عزیزی خادم در پایان گفت: با این شرایط سخت اقتصادی که وجود دارد، تیم ملی تنها دلخوشی مردم است. تیم ملی نماد انسجام و اتحاد ملی است و امیدوارم که همه کمک کنند. تا آنجا که امکان داشته کم و کاستی‌ها را رفع کردیم و امیدوارم که همه کمک کنند و ان‌شاءالله بتوانیم همه را خوشحال کنیم.

تگ ها


تیم ملی ایران فدراسیون فوتبال شهاب‌الدین عزیزی خادم دراگان اسکوچیچ