عزیزی خادم در کرمان وقت سر خاراندن ندارد

رئیس فدراسیون فوتبال در سفر دو روزه خود به استان کرمان برنامه ها و جلسات مختلفی را در برنامه دارد....

به گزارش "ورزش سه"، شهاب الدین عزیزی خادم امشب وارد کرمان خواهد شد و در اولین برنامه خود به استانداری خواهد رفت تا با استاندار کرمان پیرامون آخرین وضعیت فوتبال این منطقه دیدار و گفتگو کند.


رئیس فدراسیون فوتبال که برای افتتاح آکادمی باشگاه گل گهر به کرمان سفر کرده، سپس روز پنج شنبه به سیرجان سفر خواهد کرد تا مهم ترین ماموریت کاری خود را به  انجام برساند.


برنامه بعدی عزیزی خادم سفر به شهربابک و بازدید از استادیوم این شهر است که با توجه به صعود تیم فوتبال مس شهر  بابک، در فصل آینده باید در مسابقات لیگ دسته اول میزبانی کند و مشکلاتی دارد که زودتر باید رفع شوند.


ماموریت بعدی عزیزی خادم هم بازدید از روند ساخت ورزشگاه شهدای مس در رفسنجان است؛ ورزشگاهی که قرار بود در نیمه لیگ بیستم به بازی ها برسد، ولی به دلیل کشف یک قنات زیر این استادیوم در حال ساخت، روند ساختش با مشکل روبرو شده است و شاگردان ربیعی به ناچار در چمن مصنوعی از حریفان میزبانی می کنند. در ادامه مشاهده روند ساخت ورزشگاه ۳۰ هزار نفری باشگاه مس کرمان که نزدیک به ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته، آخرین بازدید عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال را از استادیوم های استان کرمان شکل  خواهد داد.


سرانجام آخرین برنامه عزیزی خادم احداث کمپ استعدادیابی تیم های ملی فوتبال در مجموعه ورزشی باهنر استان کرمان است.

تگ ها


فدراسیون فوتبال شهاب‌الدین عزیزی خادم