عزیزی خادم: فدراسیون به‌دنبال خوشنامان فوتبال است

آخرین صحبتهای عزیزی خادم درباره مسائل روز فدراسیون فوتبال،از دبیرکل تا سرمربی تیم امید&#۱۶۰;...

به گزارش ورزش سه ، نشست اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال امروز (یکشنبه ۲۰ تیرماه) در مرکز ملی فوتبال برگزار شد و شهاب الدین عزیزی خادم درباره این نشست گفت: فدراسیون فوتبال از یک گذر تاریک با نتایج درخشانی که تیم ملی فوتبال در منامه بدست آورد به یک نقطه روشن رسید. امیدواریم که افق گشایی تازه ای در فوتبال کشور رقم بخورد. ضمن تشکر از بازیکنان و کادر فنی تیم ملی بزرگسالان برای گذر از این پیچ تاریخی تمام تلاش خود را بکار می گیریم تا با یک برنامه ریزی درست تیم ملی به جام جهانی قطر راه پیدا کند.


او درباره نکات روز فدراسیون فوتبال هم حرفهای دیگری مطرح کرد : 

منتظر رای ویلموتس هستیم 
نزدیک به ۲۵ میلیارد تومان از بدهی های فدراسیون فوتبال در سال های گذشته که به شکل معوقه درآمده بود را پرداخت کردیم. ضمن احترام به قوانین FIFA و CAS منتظر اعلام رای پرونده مارک ویلموتس هستیم که به نوعی شاید سخت ترین پرونده حقوقی فوتبال کشور است. این فدراسیون تمام تلاشش را بکار گرفته تا اعتبار و احترام به فوتبال ملشی برگردد و در این راه دست تمام کسانی که تلاش می کنند تا در کنار فوتبال ملی باشند را به گرمی می فشاریم. فدراسیون فوتبال نه درصدد تخطئه برآمده و برمی آیید و نه اجازه می دهد کسی فوتبال کشور را مخدوش کند. این فدراسیون نه باج می دهد و نه باج خواهی می کند. تنها هدف ما گشایش افق های تازه در فوتبال ملی است.


حضور افراد خوشنام فوتبال در فدراسیون 
حضور چهره های صاحب نام و خوشنام فوتبال ملی یکی از دغدغه های جدی ماست که تا به حال برخی از آنها محقق شده است و برخی دیگر هم در حال رایزنی و مذاکره هستیم تا اجماع ملی فوتبال شکل بگیرد. تا هفته آینده سرپرست کمیته فنی و توسعه فوتبال معرفی خواهد شد. سعی داریم یکی از بزرگان فوتبال کشور را دعوت به همکاری کنیم.

توافق اولیه با مهدوی کیا
با توجه به در پیش بودن مرحله مقدماتی انتخابی المپیک توافقات اولیه به صورت کلی با اقای مهدوی کیا انجام و قرار شد با توجه به قراردادی که او با باشگاه هامبورگ دارد، بعد از صحبت نهایی با مسوولان این باشگاه، برنامه جامع خودشان را برای ساماندهی تیم‌های ملی فوتبال پایه و سرمربیگری تیم المپیک به فدراسیون اعلام کنند.

قنبرزاده کنار من می‌ماند
در مقطعی خاص از منصور قنبرزاده برای سرپرست دبیرکلی دعوت به همکاری کردم که به رغم موارد مختلفی که وجود داشت، ایشان قبول مسئولیت کردند. قنبرزاده یکی از مدیران خوشنام و کوشای کشور هستند. همچنین یکی از افراد مورد وثوق و معتمد بنده هستند و  پرقدرت در ادامه راه کنار فدارسیون حضور خواهند شد.

تگ ها


فدراسیون فوتبال شهاب‌الدین عزیزی خادم