عزیزی خادم: کمپ تیم ملی در کیش یک اتفاق تاریخی است

رییس فدراسیون فوتبال با تشکر از حمایت‌های دولت و وزارت ورزش در مسیر آماده سازی تیم ملی، اجرایی شدن ساخت کمپ تیم ملی در کیش را یک اتفاق تاریخی توصیف کرد....

به گزارش "ورزش سه"، شهاب الدین عزیزی خادم، رییس فدراسیون فوتبال در ابتدای صحبت هایش با اشاره به حضور وزیر ورزش در اردوی تیم ملی و تشکر از سلطانی‌فر گفت: صحبت‌هایی که باید انجام می‌شد به روشنی اعلام کردند. تیم ملی متعلق به هیچ جناح و دولت و شخص خاصی نیست و متعلق به همه است. نگاه ما نگاه همکاری است. اختلافات اینجا خیلی کمرنگ است. جا دارد تشکر کنم بابت مساعدت هایی که از سوی جناب وزیر و همچنین سازمان برنامه و بودجه انجام شد و ۲۰میلیارد واریز شد و ۱۰ میلیارد دیگر هم طی روزهای آتی پرداخت خواهد شد. همانطور آقای دکتر (سلطانی فر) اعلام کردند بحث محدودیت مالی نیست و صعود تیم ملی و خوشحالی مردم و منافع ملی است. همه در یک آوردگاه و گذرگاه سخت تاریخی قرار گرفتیم. در این شرایط سخت همه در کنار هم هستیم. امروز صبح آقای قاضی زاده هاشمی و فروردین به نمایندگی از مجلس آمدند. کمتر مقطعی شاهد بودیم که ارکان مجلس و دولت کنار هم بودند. خبر مسرت بخش و مهمی که آقای وزیر اعلام کردند بابت تفاهنامه ای که با مهندس آهنگران (رییس منطقه آزاد کیش) در خصوص احداث کمپ تیم ملی داشتند. کار بسیار بزرگی است. 

وی ادامه داد: امسال ۲۰ میلیارد تخصیص دادند بابت عملیات اجرایی که در آستانه حضور تیم ملی در بازی های جام جهانی یک خبر خوب بود. بحث نگاه توسعه ای اتفاق خوبی است. این خلا احساس می‌شد و سازمان منطقه آزاد کیش و هم وزیر محترم و دوستان محترم در مجمع فدراسیون فوتبال در خدمت همه هستیم تا این کار بزرگ تاریخی را رقم بزنیم. این مهمترین کاری است که در راستای توسعه فوتبال در کشور انجام می شود و بسیار از آن خوشحال هستیم. بار دیگر از حضور آقای سلطانی فر و حمایت و کمک شان تشکر خواهیم کرد. هم در بحث کمک مالی و هم در بحث توسعه و همچنین بابت زحمات دکتر نوبخت و البته رسانه ملی و اصحاب رسانه تشکر می کنم و بهترین‌ها را آرزو می کنیم.

تگ ها


تیم ملی ایران فدراسیون فوتبال تمرینات تیم ملی ایران شهاب‌الدین عزیزی خادم