عزیز معبودی: بازی سختی برابر پرسپولیس خواهیم داشت

عزیز معبودی مدافع ماشین‌سازی در آستانه دیدار برابر پرسپولیس در مورد شرایط این دیدار و وضعیت شاگردان خطیبی صحبت کرد...

به گزارش مدال، دفاع چپ ماشین‌سازی در سیستم خطیبی به خوبی جا افتاده و در دیدار هفته گذشته تیم‌اش یکی از بهترین‌های بازی بود و جدا از وظایف دفاعی خود در حملات ماشین‌سازی نیز تاثیرگذار بود. عزیز معبودی در مورد دیدار با پرسپولیس گفت: ماشین یک تیم تهاجمی است و همیشه مقابل تیم‌های بزرگ که برای برد به میدان می‌آیند خوب بازی می‌کند و این دیدار نیز قطعا دیدار خوب و تماشاگر پسندی خواهد بود و اینکه بگوییم چه تیمی نتیجه خواهد گرفت واقعا سخت است.
معبودی در مورد نتیجه‌گیری در این دیدار ادامه داد: این بازی بسیار سخت است و روی اتفاقات نتیجه تغییر خواهد کرد. اگر بازی ما مقابل استقلال و سپاهان را ببینید متوجه حرفم می‌شوید و این دیدار نیز شرایط برابری نسبت به آن دیدار را دارد و ما می‌خواهیم که پرسپولیس را متوقف کنیم حالا با یک امتیاز یا سه امتیاز بستگی به استفاده از موقعیت‌ها توسط بازیکنان دو طرف دارد ولی تلاش ما برای کسب امتیاز است.
عزیز معبودی اعتقاد دارد تیم‌ها مقابل ماشین دفاع می‌کنند و در این باره توضیح داد: در طول هفت هفته گذشته تنها دو تیم استقلال و سپاهان مقابل ما تهاجمی بازی کرده‌اند و همانطور که دیدید در این دیدارها ما هم خوب بودیم ولی بازی کردن مقابل تیم‌هایی که اتوبوسی دفاع می‌کنند سخت است ولی پرسپولیس برای برد و گلزنی به میدان می‌آید و در این شرایط به ما نیز این فضا را می‌دهند که کارهای تاکتیکی خود را اجرا کنیم و به گل برسیم.

بیشتر بخوانید:

مسیح زاهدی: آزادی جای حواس پرتی نیست

تگ ها


پرسپولیس ماشین سازی گابریل کالدرون رسول خطیبی عزیز معبودی لیگ برتر فوتبال ایران پرسپولیس ماشین سازی پرسپولیس-ماشین سازی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال