عزیز معبودی: میخواهیم برای آسیا میان بر بزنیم

عزیز معبودی مدافع-هافبک ماشین سازان جام حذفی را میان بر آسیا می داند....

عزیز معبودی مدافع-هافبک ماشین سازان جام حذفی را میان بر آسیا می داند.

به گزارش مدال، ماشین سازی تبریز در مرحله یک شانزدهم جام حذفی میزبان پرسپولیس تهران خواهد بود. دیداری که میتواند برای هر دو تیم حساس و حیاتی باشد. عزیز معبودی این روزها تبدیل به آچار فرانسه تیم خطیبی شده است و از مدافع کناری گرفته تا هافبک و وینگر بازی می کند و در مورد دیدار ماشین و پرسپولیس پای صحبت با خبرنگار مدال در تبریز نشسته است.

معبودی در مورد شرایط ماشین سازی برای دیدار با پرسپولیس می گوید: درسته که گفتن بازی بازی سختی است و فلان دیگر کلیشه ای شده است ولی خدایی این بازی خیلی سخت است و انصاف نبود در همین اول کار دو تیم لیگ برتری به هم بخورند ولی شانس با ما یار است که از همان ابتدای کار در لیگ و حذفی با مدعیان قهرمانی سر و کار داریم.

عزیز معبودی ادامه می دهد: خدا رو شکر بازی با شاهین یک نتیجه خوب گرفتیم و بچه ها از نظر روحی خوب هستند و برغم فرصت کمی که تا این بازی داشتیم کادر فنی و آقای خطیبی با ریکاوری بعد از بازی عملا ما را یک روز جلوتر انداختند و خوشبختانه بدن ها برگشته اند و آماده این دیدار هستیم.

مدافع ماشین در خصوص حساسیت دیدار ماشین سازی و پرسپولیس گفت: جام حذفی میان بر آسیا و همه تیم ها انگیزه دارند تا با چهار تا بازی سهمیه بگیرند و ما هم مدعی هستیم و قطعا با پر شدن سکو های بنیان دیزل حرف های زیادی برای گفتن خواهیم داشت.

اخبار مرتبط:
نریمان جهان: پرسپولیس هم مثل استقلال میبریم
مسیح زاهدی: میزبان مهربانی نیستیم
فردین عابدینی: تراکتوری ها ماشین را تنها نگذارند 

تگ ها


بازیکنان ماشین سازی ماشین سازی پرسپولیس عزیز معبودی ماشین سازی عزیز معبودی فوتبال