عسکری: برای بردن پرسپولیس به میدان می رویم

بازیکن نفت مسجد سلیمان می گوید تمام تلاششان را می کنند تا بتوانند به مردم خوب استان خوزستان بعد از بازی با پرسپولیس عیدی بدهند....

به گزارش "ورزش سه"، عباس عسکری، کاپیتان تیم نفت مسجدسلیمان در مورد وضعیت این تیم گفت: امسال شرایط خوبی داریم و بالاخره تغییراتی ایجاد شد، آقای یزدی که سرمربی جوان و خوبی است آمد و‌ نگاه ویژه‌ای به ما دارد تا الان نتایج خوبی گرفتیم انشالله بتوانیم همان روند قبلی که در برابر تیم های بزرگ مثل پرسپولیس، فولاد، تراکتور و سپاهان داشتیم را تکرار کنیم.


او در در مورد دیدار با پرسپولیس ادامه داد:قطعا بازی سختی است. پرسپولیس یکی از تیم‌های خوب ایران و آسیا است ولی هیچ وقت هیچ تیمی در هیچ مسابقه ای از پیش   برنده یا از پیش بازنده نیست و ما می‌رویم که مثل پارسال که  پرسپولیس را  در آزادی بردیم   که نتیجه خوبی بگیریم. بازیکنان خیلی خوبی داریم و همگی متحد هستیم ، می خواهیم بازی خوبی انجام دهیم و  مردم خوزستان و مسجدسلیمان را شاد کنیم و عیدی خوبی به آنها بدهیم.


عسگری در پایان در مورد حذف از جام حذفی افزود: جام حذفی جام شگفتی ها است. بازی با خیبر به پنالتی کشیده شد و آن ها توانستند ببرند،در جام حذفی هر تیمی از فرصت هایش استفاده کند صعود می کند و ما هم فرصت های زیادی را از دست دادیم و حریف برنده شد، به آقای ویسی و تیمش تبریک می گویم. ما هم تمام تمرکزمان روی لیگ برتر است تا بتوانیم به کمک مدیرعامل و هیات مدیره و کادر فنی  نتایج خوبمان را ادامه دهیم و آخرین بازی سال ۹۹ را به خوبی پشت سر بگذاریم.

تگ ها


پرسپولیس تهران نفت مسجد سلیمان فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال