عسگری محمدیان: برای جذب اسپانسر مشکل نداریم

رییس هیات کشتی مازندران گفت: مهمترین اولویت هیأت کشتی مازندران باید تعامل مناسب و خوب با فدراسیون کشتی باشد....

به گزارش مدال و به نقل از فارس، عسگری محمدیان در خصوص انتخابش به عنوان رییس هیات کشتی مازندران اظهار داشت: به نظرم باید تعامل خوبی بین هیأت کشتی با فدراسیون کشتی باشد و اگر این مهم تحقق پیدا نکند، سنگ روی سنگ بند نخواهد شد و قطعا این موضوع خیلی مهم است.

وی با اشاره به همفکری و تعامل فی ما بین هیأت ها و فدراسیون کشتی تصریح کرد: هیأت های کشتی دست های توانای فدراسیون هستند و وظیفه و مسئولیت سنگینی در این مورد دارند. البته هیأت های کشتی باید بتوانند با دستگاه های دولتی و نهادهای غیردولتی استان نیز یک همکاری و تعامل ویژه و خوب در جهت پیشبرد اهداف خود داشته باشند.

محمدیان در مورد برنامه های هیأت کشتی استان مازندران اظهار داشت: باید با برنامه و تقویم فدراسیون حرکت کنیم و برحسب آن کارها را انجام دهیم. اما در کنار آن نیز می توانیم برنامه های خود از جمله برگزاری مسابقات داخلی و رویدادهای بین المللی را مدنظر داشته باشیم و پس از تأمین هزینه های مالی و جذب اسپانسر، آن را به فدراسیون کشتی ارائه دهیم و یکی از برنامه های ما برگزاری تورنمنت بین المللی جام عبداله موحد به میزبانی مازندران خواهد بود.

رئیس هیأت کشتی استان مازندران تصریح کرد: باید به هیأت های شهرستان های مازندران نیز توجه ویژه داشته باشیم و قطعا با تلاش و پیشرفت آن ها، کشتی مازندران شاهد رشد خواهد بود. ما برای کشتی نونهالان برنامه داریم و امیدوارم با همکاری فدراسیون بتوانیم نسبت به آموزش مربیان پایه و همچنین ارتقاء دانش فنی آن ها اقدام کنیم.

وی با بیان اینکه "من و تو" مهم نیست و مهم "ما" است، گفت: مهمترین چیز برای ما این است که می خواهیم خدمت کنیم و قطعا همه برای خدمت می آیند. کشتی مازندران بسیار بزرگ و وسیع است و جا برای کار کردن همه است و همه باید آستین را بالا بزنند تا کار را پیش ببریم.

محمدیان افزود: تمامی کاندیداها برای من عزیز هستند، اما نتیجه کار به این صورت شد، انتخاباتی بود و تمام شد و رفت، من قبل از انتخابات و در حین انتخابات با ایشان رفیق بودم و قطعا بعد از این نیز با آن ها رفیق خواهم بود. این عزیزان باید من را کمک کنند. کاری به مدال هایی که کسب کردم ندارم و اگر آن ها نیز انتخاب می شدند، من نیز کمک می کردم چون برای من کشتی از همه چیز مهم تر است.

وی با بیان اینکه از تمامی جامعه کشتی مازندران طلب یاری می کنم، گفت: باید به این موضوع توجه داشته باشیم که خانواده هایی که در این بحران اقتصادی فرزندانشان را به کشتی که برای ما مقدس است، می آورند، به امیدی بچه های خود را روی تشک می فرستند که در آینده قهرمانان آسیا، جهان و المپیک باشند و باید برای ما مهم باشد که برای این نونهالان و نوجوانان آستین ها را بالا بزنیم و کار کنیم.

محمدیان با تأکید بر این موضوع که کشتی مازندران بزرگ تر از اسم ها و گل سرسبد کشتی ایران است، اظهار داشت: اگر به کشتی مازندران کمک شود به کشتی ایران و فدراسیون کمک می شود. در کشورهای پیشرفته همه می جنگند و رایزنی می کنند تا رأی بیاورند. در این چند ماه رایزنی برای من سخت بود و به من فشار آورد و فکر می کردم که برای مسابقات المپیک آماده می شوم. برایم دشوار بود که به یک نفر بگویم که باید به من رأی بدهی و می گفتم که برای خدمت آمده ام و برنامه هایم را ببینید و اگر خواستید به من رأی بدهید.

وی در مورد مسائل اقتصادی و موضوع حمایت کننده های مالی تصریح کرد: در رابطه با اسپانسرنیگ مشکلی نخواهم داشت. کشتی مازندران و در کل کشتی ایران در دنیا حرف های زیادی برای گفتن دارد و ورزش اول کشورمان است. وقتی حسن یزدانی روی سکوی المپیک می ایستد، اشک ها روی گونه های مردم ایران و بالاخص مازندرانی ها جاری می شود و من خواسته ام از تمامی مسئولان و نهادها و به ویژه هم استانی های خودم این است که به کشتی مازندران کمک کنند.

رئیس هیأت کشتی مازندران در مورد مدال آوران و پیشکسوتان کشتی استان اظهار داشت: کشتی مازندران قهرمانان، پیشکسوتان و بزرگان زیادی دارد و همه آن ها برای من عزیز و گرانقدر هستند. از تمامی ظرفیت ها استفاده می کنم تا هیأت کشتی استان حامی آن ها باشد. اصلا دوست ندارم که قهرمانان ما بگویند که مشکل مالی دارند و باید همانطور که در کشتی آقایی می کنند از نظر مالی نیز مشکلی نداشته باشند.

وی در مورد انتصاب اعضای هیأت کشتی مازندران خاطرنشان کرد: به احتمال فراوان اوایل هفته آینده مراسم معارفه انجام می شود و پس از آن نایب رئیس، دبیر و دیگر اعضای هیأت را را معرفی خواهم کرد.

بیشتر بخوانید:
​سرمربی سابق تیم ملی فوتسال ایران هدایت میانمار را برعهده گرفت
صعود فدراسیون جهانی تکواندو به رتبه دوم ASOIF
مرحله هفتم معوقات داوران کشتی پرداخت شد

تگ ها


کشتی منهای فوتبال کشتی