عشق یک‌طرفه، پاسخ زیدان به پیشنهاد PSG

هر اندازه پی اس جی علاقه دارد زین الدین زیدان را جانشین مائوریسیو پوچتینو کند، این مربی هیچ تمایلی برای نشست روی نیمکت باشگاه پاریسی ندارد....

به گزارش "ورزش سه"، شرایط در باشگاه پاری‌سن‌ژرمن برای مائوریسیو پوچتینو چندان مساعد نیست و حذف زودهنگام و غیرمنتظره از جام حذفی انتقادات نسبت به عملکرد این سرمربی آرژانتینی را افزایش داده است. از ابتدای فصل اخباری در مورد احتمال جدایی پوچتینو از پاری‌سن‌ژرمن و حضور او روی نیمکت منچستریونایتد مطرح شده و اگر این اتفاق در پایان فصل رخ بدهد، زین الدین زیدان جدی‌ترین گزینه باشگاه متمولِ فرانسوی خواهد بود.

اخیرا در فرانسه ادعا شد که اگر پی اس جی در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان به رئال برخورد نمی کرد، زیدان در همین نیم فصل هدایت پی اس جی را قبول می کرد ولی او که قصد نداشت برابر تیم سابقش قرار بگیرد، پیشنهاد پاریسی ها را رد کرد.

در حالی که گمانه زنی ها در مورد حضور زیدان روی نیمکت پی اس جی برای فصل بعد شروع شده، امروز رادیو مونته‌کارلو، منبع معتبر فرانسوی ادعا کرد که زیدان هیچ تمایلی برای سرمربیگری پی اس جی ندارد و ترجیح می دهد برای نیمکت تیم ملی فرانسه صبر کند. در واقع علاقه پی اس جی به زیدان یک طرفه است.

زیدان که متولد شهر مارسی و عاشق تیم این شهر است، تاکنون در چندین نوبت پیشنهاد پی اس جی را رد کرده و حالا هم قصد ندارد هواداران مارسی را آزرده خاطر کند.

کار دیدیه دشان در تیم ملی فرانسه در پایان جام جهانی ۲۰۲۲ به اتمام خواهد رسید و اگر در نهایت تمدید کند، زیدان پیشنهادات باشگاهی خود را بررسی خواهد کرد. زیزو تحت هر شرایطی قصد دارد تا ژانویه ۲۰۲۳ صبر کند.

تگ ها


دشان زیدان تیم ملی فرانسه موریسیو پوچتینو پاری سن ژرمن رئال مادرید