عصای دست ژاوی زیر تیغ جراحی

مهاجم گلزن تیم السد قطر که با مصدومیت مواجه شده باید پایش را به تیغ جراحان بسپارد....

به گزارش "ورزش سه"، بغداد بونجاح، مهاجم تیم السد قطر پس از انجام آزمایش های مربوطه به دستور پزشکان باشگاه باید به دلیل مصدومیتی دچار آن شده است رضایت به انجام عمل جراحی بر روی پای خود دهد.

مهاجم الجزایری تیم السد از ناحیه بافت همبند دچار مصدومیت شده است و پس از جراحی، برای بازگشت به میدان باید یک دوره چهار هفته ای را را پشت سر بگذارد.

بغداد در حالی باید در این زمان به تمرینات اختصاصی برای بهبودی و توانبخشی کامل خود بپردازد که در صورت رفع شیوع ویروس کرونا و راه افتادن مجدد لیگ ستارگان قطر، وی تا یک ماه آینده نمی تواند برای السدی ها به میدان برود.

تیم پزشکی باشگاه السد، که در روزهای اخیر تعدادی از مصدومان مهم این باشگاه را به شرایط بازی برساند حالا به دستور ژاوی تمام هم غم خود را روی آماده کردن مهاجم الجزایری خواهند گذاشت تا با رفع مصدومیت وی، این تیم به طور کامل آماده حضور در لیگ قهرمانان آسیا و رویارویی با حریف ایرانی خود باشد.

حسن الهیدوس، مهم ترین مصدوم هفته های اخیر تیم قطری بود که پس از تلاش پزشکان و البته برنامه های تمرینی و آماده سازی خود، حالا آماده حضور در ترکیب منتخب ژاوی هرناندز است.

تگ ها


بغداد بونجاح السد قطر