عصبانیت آزمون:فوتبالیست باید مرد باشد

ستاره گلزن تیم ملی فوتبال ایران سبک بازی لبنان در بازی مقابل ایران را به شدت مورد انتقاد قرار داد ....

به گزارش "ورزش سه" سردار آزمون مهاجم تیم ملی فوتبال ایران که روز گذشته با گلزنی خود زمینه‌ساز کامبک شاگردان اسکوچیچ در مقابل لبنان بود، بعد از پایان بازی به صحبت درباره شرایط آن پرداخت؛ آزمون که بازی با لبنان را پیش از شروع آسان تصور می‌کرد و نگرانی نداشت گفت: من خودم هم در دقیقه ۹۳ نگران شدم.

آزمون با انتقاد شدید از سبک بازی لبنانی‌ها گفت: بازی مقابل این تیم‌ها واقعا سخت است چون نمی‌آیند که فوتبال بازی کنند، مثلا ما اگر بازی با کره را می‌باختیم آن‌ها فوتبال بازی می‌کردند اما این تیم‌ها وقتی جلو می‌افتند، ادا و اطوار از خودشان در می‌آورند و ۶-۷ نفره در دفاع هستند؛ این یک تاکتیک است اما به جایی نمی‌رسند، حتی اگر ما را هم می‌بردند قطعا صعود نمی‌کردند. فوتبالیست باید مرد باشد، نه این‌که در کوچک‌ترین برخورد بخواهد خودش را روی زمین بیندازد و آمبولانس بیاید!

وی افزود: با وقت‌کشی و افتادن به نظر من خوب نیست، ما بازی‌های جام جهانی قبلی را دفاعی بازی می‌کردیم اما هیچوقت وقت‌کشی نمی‌کردیم. به مردم ایران تبریک می‌گویم، این بازی به لحاظ سبک بازی حریف افتضاح بود، اما ما همه تلاش‌مان را کردیم و با دو گل به موقع توانستیم به پیروزی برسیم.

سردار آزمون درباره تغییرات انجام شده در ترکیب تیم ملی گفت: آقا کریم (انصاری‌فرد) هم به موقع به زمین آمد البته که هیچ‌کاری هم نکرد (باخنده) اما واقعا همه بچه‌ها تلاش‌شان را کردند و توانستیم برنده بازی شویم.

تگ ها


تیم ملی ایران سردار آزمون لبنان