عصبانیت اسپالتی در قبال سوال خبرنگار

سرمربی رم بعد از بازی برابر میلان در نشست خود به سوالات مکرر خبرنگاران درباره فرانچسکو توتی عصبانی شد ......

سرمربی رم بعد از بازی برابر میلان در نشست خود به سوالات مکرر خبرنگاران درباره فرانچسکو توتی عصبانی شد.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از فوتبال ایتالیا، رم شب گذشته (یکشنبه) موفق شد با نتیجه چهار بر یک میلان را در ورزشگاه خانگی خود یعنی سن سیرو شکست بدهد.

لوچانو اسپالتی بعد از برد پر گل تیمش در نشست خبری حاضر شد. سوال های مداوم خبرنگاران درباره دلیل بازی ندادن به فرانچسکو توتی با واکنش این مربی روبرو شد. او که بین سال های ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۹ نیز هدایت رم را بر عهده داشت، در این زمینه گفت : آنچه که من را این همه عصبانی و ناراحت می کند، همین موضوعات  تکراری است. اگر می دانستم این اتفاقات پیش می آید هیچ وقت به رم برنمی گشتم. در مورد این موضوع به هیچ وجه نمی خواهم صحبتی کنم. تیم من شایسته تمجید و ستایش است. به جای این که در مورد این مورد صحبتی شود، متاسفانه خبرنگاران همان موضوع تکراری بازی دادن به فرانچسکو توتی را پیش می کشند و درباره این موضوع  صحبت می کنند. اینکه چرا من به او پنج دقیقه بازی دادم و به یک اسطوره بی احترامی کردم.

سرمربی جالوروسی ادامه داد: امشب ما یک رکورد خیلی خوبی را به دست آوردیم. کسب ۶ پیروزی خارج از خانه برای ما اهمیت دارد. کارهای بزرگی را انجام دادیم. حتی اگر  نمایش خوبی برابر میلان نداشتیم و پیروزی می شدیم، بازهم همین حرف را می زدم چون عملکرد تیم در بازی های گذشته خوب و کامل بوده است.

رم در بازی بعدی خود باید برابر یوونتوس صدرنشین به میدان برود. دیداری که در ورزشگاه المپیکوی شهر رم برگزار می شود. در صورتی که رمی ها بتوانند پیروز مسابقه شوند، می توانند اختلاف شان را با یوونتوس صدرنشین به چهار امتیاز برسانند.

اسپالتی ادامه داد: موضوع این است که ما برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا تلاش می کنیم. به هر طریقی که امکان پذیر باشد می خواهیم به این هدف برسیم. تیم خوبی داریم و امشب خیلی زودتر از اینها باید کار میلان را تمام می کردیم.

سرمربی رم در پایان بار دیگر به صحبت درباره فرانچسکو توتی پرداخت که زمزمه های بازنشستگی او شنیده می شود و حتی مدیران باشگاه نیز اعلام کردند این آخرین فصل حضور توتی در رم است. اسپالتی در مورد با این موضوع هم عنوان کرد: آنقدر به من درباره مراقبت از یک بازیکن اسطوره صحبت نکنید. او برای من یک بازیکن است مثل بقیه بازیکنانی که در اختیار دارم. نمی دانم دیگر منظور شما چیست؟ به توتی به چشم یک بازیکن نگاه می کنم. همان طور که به بقیه بازیکنان نیز همین نظر را دارم. برای هدف مهمی در اینجا هستیم و باید در هفته های پیش رو تلاش کنیم که سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را کسب کنیم. اگر در همه بازی ها مثل بازی با میلان ظاهر شویم، از فرصت های خودمان در زمین مسابقه استفاده کنیم، می توانیم به لیگ قهرمانان اروپا برسیم.

تگ ها


اخبار روز فوتبال