عصبانیت انصاری‌فرد از یک اتفاق؛ پرونده کالدرون به حراست کشیده شد!

انتشار ایمیل گابریل کالدرون سرمربی آرژانتینی در رسانه‌ها، عصبانیت شدید محمد حسن انصاری‌فرد مدیرعامل پرسپولیس را موجب شد....

به گزارش خبرنگار مدال ، این روزها باشگاه پرسپولیس کانون اخبار و حواشی فراوانی است که این حواشی فزاینده پس از اعلام کناره گیری گابریل کالدرون از سرمربیگری این تیم، ابعادی عجیب به خود گرفت.

این سرمربی که تا چند روز قبل از شروط وی برای بازگشت به ایران، در رسانه ها جسته و گریخته اخباری منتشر می شد، در آخرین ایمیلی که برای باشگاه ارسال کرد شروط متفاوتی را در نظر گرفت تا عملا نشان دهد خیال بازگشت ندارد.

این شروط که گفته می شود باشگاه با بیشتر آنها موافقت کرده است البته در بخش هایی حکم سنگ اندازی برای رسیدن به توافق را داشت.

امروز برخی رسانه ها از متن ایمیل سرمربی آرژانتینی و شروط وی برای بازگشت رونمایی کردند و البته در تکمله آن، پاسخ باشگاه به خواسته های کالدرون را آوردند که این اتفاق تبعاتی را به دنبال داشت.

باشگاه پرسپولیس و شخص محمد حسن انصاری فرد از انتشار این ایمیل به شدت ناراحت هستند و حتی در آخرین ساعات کاری امروز، باشگاه تصمیم گرفت فرد منتشر کننده این ایمیل را شناسایی کند و در همین راستا فردا رسما از حراست وزارت ورزش و جوانان کمک خواهند گرفت.

البته این اتفاق که نمونه آن را در باشگاه استقلال و انتشار قرارداد استراماچونی نیز شاهد بودیم، نشان از ساده بودن راههای دسترسی به اسناد باشگاههای بزرگ کشورمان دارد اما جدا از این مبحث که در جای خود قابل بحث است، یک منبع آگاه در باشگاه پرسپولیس به خبرنگار ما اطلاع داد که جواب باشگاه به خواسته های کالدرون که امروز از سوی رسانه ها منتشر شده، با جواب نهایی آنها تفاوت دارد و آنچه که منتشر شده پیش نویس پاسخ باشگاه بوده و بعدا تغییر کرده است.

بیشتر بخوانید:

رازگشایی انصاری‌فرد از رابطه سرد بازیکنان با کالدرون

گل‌محمدی در آستانه بازگشت به پرسپولیس

 

تگ ها


گابریل کالدرون محمد حسن انصاری فرد فسخ قرارداد کالدرون شروط کالدرون پرسپولیس ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال