عصبانیت بی‌سابقه سادیو مانه از ستاره مصری لیورپول +عکس

سادیو مانه، ستاره سنگالی لیورپول در لحظات پایانی دیدار مقابل برنلی از دست محمد صلاح بسیار عصبانی بود...

سادیو مانه، ستاره سنگالی لیورپول در لحظات پایانی دیدار مقابل برنلی از دست محمد صلاح بسیار عصبانی بود

به گزارش مدال، امشب لیورپول در ادامه روند پیروزی‌های خود در این فصل لیگ برتر موفق شد با سه گل برنلی را مغلوب کرده و جایگاه خود در صدر جدول را با کسب تمامی امتیازات از چهار بازی مستحکم‌تر از قبل کند.

اما در اواخر سادیو مانه به تصمیم یورگن کلوپ تعویض شد و واکنشی بسیار تند نسبت به بازیکنان حاضر روی نیمکت نشان داد. به نظر می‌رسید مهاجم سنگالی از اتفاق چند دقیقه قبل از تعویض و پاس ندادن ستاره مصری لیورپول، محمد صلاح عصبانی بود.

در یک صحنه در محوطه جریمه برنلی، محمد صلاح در حالیکه می‌توانست سادیو مانه را در موقعیت بسیار خوبی برای گلزنی قرار دهد، ترجیح داد با خودخواهی به حرکات انفرادی پرداخته و خودش به قلب دفاع برنلی نفوذ کند که در نهایت تصمیم او هیچ ثمری نداشت.

سادیو مانه که به شدت از رفتار هم تیمی مصری خود عصبانی شده بود، بعد از تعویض شدن نسبت به رفتار او به دیگر بازیکنان گله کرد و علیرغم تلاش برخی بازیکنان از جمله روبرتو فرمینو برای آرام کردن وی، تا پایان با ژستی بسیار عصبانی روی نیمکت حضور پیدا کرد.

بر خلاف سادیو مانه، محمد صلاح در این بازی موفق به گلزنی نشد و به همین در دقایق پایانی تلاش زیادی برای زدن یک گل از خود نشان داد. در دو فصل گذشته ابتدا محمد صلاح و فصل قبل سادیو مانه به طور مشترک موفق به کسب عنوان آقای گلی لیگ برتر شده بودند.

اخبار مرتبط:

لیورپول ۳ - ۰ برنلی؛ شاگردان کلوپ فقط می‌برند

عصبانیت بی‌سابقه سادیو مانه از ستاره مصری لیورپول +عکس