عصبانیت زیدان از رئالی‌ها؛ چرا بازی را ول کردید؟

مارکا گزارش داد زین‌الدین زیدان بعد از پیروزی ۳-۱ تیمش مقابل آیبار در رختکن با عصبانیت از بازیکنانش انتقاد کرده و آنها را به خاطر عملکردشان در نیمه دوم شایسته سرزنش دانسته....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بر اساس اعلام روزنامه مارکا، بعد از دیدار دیشب رئال مادرید و آیبار که در شروع مجدد لالیگا به میزبانی لوس بلانکوس برگزار شد و با پیروزی ۳-۱ سفیدپوشان به پایان رسید، با وجود پیروزی، زین‌الدین زیدان در پایان بازی و در رختکن رئال با عصبانیت از بازیکنانش انتقاد کرده و آنها را با خاطر عملکردشان در نیمه دوم بازی مستحق سرزنش دانسته.

مارکا می‌گوید به ندرت پیش می‌آید که زیدان بعد از یک بازی مستقیما با بازیکنانش صحبت کند، چه برسد به اینکه با عصبانیت از آنها انتقاد کند.

بر اساس این گزارش، کادر فنی و بازیکنان رئال هر دو از بازی تیم‌شان در نیمه اول راضی بودند ولی عملکرد رئال در نیمه دوم باعث ناراحتی کادر فنی و به خصوص زیزو شده است. زیدان اما در کنفرانس خبری ناراحتی خود را نشان نداد اما در حرفهایش نشانه‌هایی از آن را می‌توان دید. جایی که زیدان به خبرنگاران گفت:" ما در نیمه اول از هر نظر خیلی خوب بودیم و در نیمه دوم می‌شود گفت که شل گرفتیم".

بر اساس این گزارش، زیدان در رختکن بازیکنانش را به فقدان تمرکز و عدم جدیت متهم کرده. واقعیت این است که رئالی‌ها بعد از آنکه ۳-۰ از حریف جلو افتادند پایشان را از روی پدال گاز برداشتند به شکلی که آیبار توانست علاوه بر گلزنی، عملا نسبت به آنها برتری کیفی پیدا کند.

مارکا می‌گوید زیدان از همین بابت بسیار عصبانی بوده و در پایان بازی، در رختکن رئال با عصبانیت خطاب به بازیکنانش گفته که اینطور شل گرفتن اگر در مقابل تیمی قوی انجام شود حتی می‌تواند به از دست دادن امتیاز ختم شود. حتی در نیمه دوم که بازی برای آب خوردن بازیکنان با وقفه‌ای کوتاه روبرو شده بود می‌شد زیدان را دید که سعی می‌کند بازیکنانش را بیدار کرده و آنها را به بازگشت به حال و هوای نیمه اول فرا بخواند.

بیشتر بخوانید:

زیدان: هازارد می توانست به راموس پاس ندهد

زیدان: ۱۱ فینال داریم و باید قهرمان شویم

 

 

تگ ها


زیدان فوتبال جهان رئال مادرید فوتبال