عصبانیت ستاره بایرن مونیخ از خرید احتمالی کای هاورتز!

توماس مولر، مهاجم ۳۲ ساله بایرن مونیخ علنا نسبت به تمایل این تیم به خرید کای هاورتز انتقاد کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، عملکرد فوق العاده کای هاورتز در ترکیب لورکوزن در فصل جاری باعث شده بسیاری از تیم های بزرگ اروپایی برای خرید این مهره جوان و آلمانی اقدام کنند و اخبار حاکی از آن است بایرن مونیخ در حال حاضر شانس بیشتری نسبت به دیگر رقبا از جمله رئال مادرید، منچستریونایتد و چلسی برای خرید هاورتز دارد.

اما نشریه بیلد در گزارشی مدعی شد توماس مولر از رخ دادن این اتفاق راضی نیست. این مهاجم باتجربه که در ماه های اخیر و با حضور هانسی فلیک تبدیل به ستاره تیمش شده، معتقد است خرید یک بازیکن گرانقیمت در شرایطی که باشگاه ها به دنبال کاهش دستمزد بازیکنان هستند درست نیست. همچنین توماس مولر از خرید بازیکنی هم پست او که ممکن است احتمال نیمکت نشینی اش را افزایش دهد رضایت ندارد. به جز کای هاورتز، احتمالا لروی سانه نیز در تابستان به بایرن مونیخ ملحق می شود و اینگونه توماس مولر فصل بعد کار دشواری برای قرار گرفتن در ترکیب ثابت تیمش خواهد داشت.

توماس مولر در مورد خرید احتمالی هاورتز در فصل تابستان گفت گفت: "این که همیشه در مورد خریدهای جدید صحبت می کنید و در عین حال حقوق های بازیکنان را نیز کاهش می دهید یک پارادوکس است."

بیشتر بخوانید:
فیفا تایید کرد؛ ثبت بازیکنان جدید پیش از تمام شدن فصل
کاریوس: نصف باشگاه‌های لیگ برتر دنیا من بودند
آغاز مذاکرات نیوکاسل برای جذب ستاره بارسا 

تگ ها


بایرن مونیخ فوتبال جهان توماس مولر کای هاورتز بایر لورکوزن بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال