عصبانیت شدید PSG از فدراسیون فوتبال فرانسه

باشگاه پاری سن ژرمن از اینکه فدراسیون فوتبال فرانسه خبر ابتلای کیلیان امباپه به کرونا را به آنها اطلاع نداد، عصبانی است....

به گزارش "ورزش سه"، شب گذشته مشخص شد کهستاره خط حمله پاری‌سن‌ژرمن یعنی کیلیان امباپه به ویروس کرونا مبتلا شده و باید دوران قرنطینه را پشت سر بگذارد.
 امباپه در اردوی تیم ملی فرانسه برای رقابت‌های لیگ ملت‌های اروپا حضور داشت که حالا مجبور به ترک آن است و دیدار امروز مقابل کرواسی را هم از دست خواهد داد.

خبر ابتلای کیلیان امباپه ابتدا در سایت فدراسیون فوتبال فرانسه بود که انتشار یافت و به سرعت به سراسر جهان مخابره شد. عجیب اینکه فدراسیون فوتبال فرانسه خبری به این مهمی را به باشگاه پاری سن ژرمن اطلاع نداده بود.

در واقع لئوناردو مدیر ورزشی پی اس جی از طریق رسانه ها بود که متوجه ابتلای ستاره بزرگ تیمش به کرونا شد و از این بابت بسیار عصبانی بود. او به رادیو مونته کارلو گفت:« برلای من پذیرفتنی نیست که خبری به این مهمی را از طریق رسانه ها بشنویم. هیچکس از فدراسیون فوتبال فرانسه این قضیه را به ما اطلاع نداد. این از نظر من باورنکردنی است.»

لازم به ذکر است که امباپه دو بازی پنجشنبه و شنبه تیمش برابر لانس و مارسی را از دست خواهد داد. بازی با مارسی ال کلاسیکوی فوتبال فرانسه است.

تگ ها


تیم ملی فرانسه کیلیان امباپه پاری سن ژرمن