عصبانیت مردم از عذرخواهی عجیب بازیکنان تیم ملی مصر +ویدیو

تیم ملی مصر که میزبان جام ملت‌های آفریقا بود خیلی زود از دور مسابقات کنار رفت تا انتقادات از این تیم به اوج برسد...

بازیکنان تیم مصر در یک کلیپ تبلیغی از مردم عذرخواهی کردند.

به گزارش مدال، تیم ملی مصر در جام ملت‌های آفریقا شکست خورد و در مرحله یک هشتم نهایی حذف شد تا در خانه باخت تلخی را تجربه کرد. پس از آن انتقادات زیادی از سوی هواداران مصری وارد شد و حالا بازیکنان تیم ملی مصر در یک ویدیو کلیپ نسبت به این شکست ها عذرخواهی کرده‌اند که البته این موضوع واکنش بسیاری را به دنبال داشته است.

احمد المحمدی، محمود حسن ترزگه، طارق محمود و... حضور پیدا کردند. البته دیگر بازیکنان نیز همچون محمود حسن در صفحات شخصی خود از مردم مصر عذرخواهی انجام داد و نوشت: "ما ناراحتیم و خیلی شرمنده‌ایم و تنها چیزی که می‌توانم بگویم همین است. خیلی از مسائل نیاز به توضیح دارند اما در یک وقت بهتر این را توضیح خواهیم داد."

مجد عبدالغنی عضو مستعفی هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال مصر برخی اتهام ها را نسبت به بازیکنان گفت و عنوان داشت که سهم زیادی از این ناکامی برعهده بازیکنان است.

هکتور کوپر آرژانتینی سرمربی سابق تیم ملی مصر نیز عنوان کرد که این تیم توانایی بازی هجومی ندارد و باید روی کار دفاعی فعالیت خود را انجام دهد و در این صورت موفق‌تر خواهد بود.

واکنش مردم مصر به عذرخواهی ویدیویی بازیکنان این تیم بدین شکل بوده که آن ها چنین عذرخواهی‌ای را پولی دانسته و به نوعی نپذیرفته‌اند.

اخبار مرتبط:

سرمربی تیم مصر اخراج شد

تگ ها


تیم ملی مصر فوتبال جهان عذرخواهی از مردم محمد صلاح فوتبال