عصبانیت منصوریان از بی‌پولی ذوب‌آهن

سرمربی تیم ذوب‌آهن از شرایط مالی این باشگاه بسیار ناراحت است و این را به ضرر تیمش در آستانه بازی با الاتحاد عربستان می‌داند....

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان از شرایط تیمش ناراحت اشت.

به گزارش مدال، شاید کمتر کسی باور کند که مشکلات مالی گریبان ذوب آهن را بگیرد. اما این اتفاق رخ داده و یکی از تیم‌های صنعتی لیگ ایران با مشکلاتی از لحاظ مالی رو به رو شده است. به طوری که آن‌ها برای سفر روز گذشته به اهواز نیز با بی پولی مواجه شدند و مشکلات زیادی را پشت سر گذاشتند.

این در حالی است که ذوب آهن روز 13 مرداد قصد دارد با سفر به امارات برای بازی روز 16 مرداد با الاتحاد عربستان آماده شود و همین باعث شده تا دغدغه مدیران باشگاه رفع مشکلات مالی برای سفر به این کشور باشد.

ذوبی‌ها تا به اینجا هیچ پولی از قرارداد فصل جدید خود را دریافت نکرده‌اند و علاوه بر آن پاداش‌ آسیایی و هم‌چنین لیگ برتر آن‌ها از فصل قبل باقی مانده است. مشکلات مالی که باعث عصبانیت علیرضا منصوریان شده و او همه شرایط را بر ضرر تیمش در آستانه جدال حساس آسیایی با الاتحاد می‌داند. باید منتظر ماند و دید که راه حل سعید آذری برای برون رفت از این مشکل چه خواهد بود و آیا می‌تواند آرامش را به مجموعه ذوب آهن بازگرداند یا خیر.

اخبار مرتبط:

بررسی ذوب‌آهن و الاتحاد در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا؛ غول را ذوب کن

تگ ها


باشگاه ذوب آهن ذوب آهن علیرضا منصوریان ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال