عصبانیت میکل آرتتا؛ دیگر کافی است!

میکل آرتتا، سرمربی جوان آرسنال به شدت از عملکرد داوری در بازی تیمش برابر اورتون ناراضی است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در شبی که توپچی ها روی اشتباه برند لنو با یک گل مغلوب اورتون شدند، در نیمه دوم ابتدا یک پنالتی برای آرسنال گرفته شد و در ادامه داور بعد از بازبینی صحنه تصمیم خود را تغییر داد. میکل آرتتا، سرمربی اسپانیایی آرسنال در پایان مسابقه ضمن انتقاد از داوری، مدعی شد عملکرد تیمش در هفته های اخیر در بازی های خانگی خیلی ضعیف بوده است.

میکل آرتتا گفت: "این اتفاقات در حال افزایش بوده و دیگر کافی است. بارها این موارد رخ داده و هیچکس هم توضیحی نمی دهد. این تصمیمات روی زندگی افراد و مهم تر از همه باشگاه تاثیر می گذارد. در زمین از نظر تیمی عملکرد بهتری داشته، بازی را کنترل کردیم و موقعیت ها و فرصت هایی هم داشتیم.

یک پنالتی واضح برای ما اعلام نشد و سپس یک گل به خودی زدیم. پنالتی ما واضح بود و نمی دانم این تصمیمات چگونه و توسط چه افرادی گرفته می شود. ما چهره این افراد را نمی بینم که تا به آنها توضیح بدهیم، اما این دومین بار طی دو هفته اخیر بود که این اتفاق رخ داد.

اشتباه برند لنو؟ این بخشی از فوتبال است و در نهایت این اتفاق بود که تکلیف مسابقه را روشن کرد. ما در مقابل تیمی که خیلی خوب سازمان یافته بود به اندازه کافی موقعیت خلق نکرده و در یک سوم حریف موفق نبودیم. در هفته های اخیر عملکرد آرسنال در خانه افتضاح و غیرقابل قبول بوده است.

نیمه نهایی لیگ اروپا مقابل ویارئال؟ ما باید ناامیدی را کنار گذاشته و انرژی خود را متمرکز کنیم، زیرا نیمه نهایی برای ما بسیار مهم است. من نمی خواهم بهانه بیاورم و اعتراضات را درک می کنم."

بیشتر بخوانید:

می‌خواهم بعد از آرسنال به لیگ آمریکا بروم

خاطره انگیز ؛ لیورپول-آرسنال لیگ قهرمانان اروپا/ ویدیو

 

 

تگ ها


مایکل آرتتا فوتبال ایران آرسنال لیگ برتر فوتبال