عصبانیت نیمار کار دستش داد؛ محرومیت تا پایان فصل!

نیمار از سه جلسه همراهی تیمش محروم شد...

کمیته انضباطی فدارسیون فوتبال فرانسه نیمار را به خاطر درگیری فیزیکی با هوادار تیم فوتبال رن در مراسم اهدای مدال‌های فینال جام حذفی فرانسه سه جلسه محروم کرد.
به گزارش مدال، در  پی درگیری ستاره  پاریسی‌ها با هوادارن تیم رن در شرایطی که یک هوادار تیم حریف بازیکنان PSG از جمله نیمار را مسخره و به آنها توهین کرد نیمار هم با مشاهده این صحنه از کوره در رفت و با هوادار تیم حریف که مشغول فیلمبرداری با گوشی تلفن همراهش بود، درگیر شد و یک مشت هم به او زد.
اکنون کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال فرانسه گران‌ترین بازیکن تاریخ را از سه بازی بعدی تیمش در تمام رقابت‌های داخلی محروم کرده و علاوه بر آن دو جلسه محرومیت تعلیقی دیگر هم برای او در نظر گرفته است که در صورت تکرار تخلفی مشابه، اعمال خواهد شد.
به این ترتیب نیمار که چندی پیش هم به دلیل انتقاد تند از داور بازی تیمش و منچستریونایتد در لیگ قهرمانان اروپا، از سه بازی بعدی PSG در فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا محروم شده بود، سه بازی آخر تیمش در لیگ یک فرانسه به ترتیب مقابل تیم‌های آنژی (خارج از خانه)، دیژو (خانگی) و رمس (خارج از خانه) را از دست می‌دهد.
نیمار همچنین اخیرا با یکی از هم تیمی‌های خود در رختکن درگیر شد و مدیران باشگاه مجبور به جدا کردن دو بازیکن و خاتمه دعوا شده بودند.

تگ ها


کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال فرانسه جام حذفی فرانسه هواداران رن محرومیت نیمار آنژی دیژو رمس Neymar da Silva Santos Júnior پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال